8 اصل تغذیه خیار لیمو و مزایای سلامتی آنانتخاب

خیار لیموی تازه محصولات تابستانی در ایالات متحده است. آنها را از اواسط ماه ژوئن تا اواخر سپتامبر در بازارهای کشاورزی و اغلب در سوپرمارکت ها پیدا کنید.

خیار لیمو
خیار لیمو با انواع دیگر در بازار. با احترام: eatstayfarm

به دنبال میوه های کروی تا بیضی شکل و اندازه توپ تنیس باشید که قطر آنها به طور متوسط ​​5-7 اینچ است و اغلب دارای برجستگی کوچکی در انتهای گل هستند.

از خرید میوه های بزرگ و بزرگ به دلیل بی مزه بودن آنها خودداری کنید.

ذخیره سازی

در خانه ، آنها را در داخل محفظه سرد / کشوهای تیز برای استفاده طولانی مدت نگهداری کنید. هنگامی که آنها در یخچال و در رطوبت نسبی 95 درصد نگهداری شوند ، تا سه روز دوام می آورند.

روش های پخت و سرو

در خانه ، آنها را در آب جاری تمیز کنید تا از شر بقایای شن و آفت کش های سطحی خلاص شوید. فقط کافی است یک اسکراب دستی برای از بین بردن سطوح بدهید. خاک را با یک حوله یا پارچه تمیز پاک کنید.

آنها را به شکل دلخواه در دستور غذا برش دهید / خرد کنید.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

 • مکعب های خیار لیمو را به سالاد اضافه کنید. آنها می توانند جایگزین خوبی برای سایر خیارهای سبز در سالاد / پیش غذا باشند.

 • به صورت خرد شده یا کامل ، می توانید آن را به تنهایی یا همراه با نمک و فلفل میل کنید.

 • مکعب های کوچک / خرد شده پوست آنها را به گوجه فرنگی تازه ، سالاد سبز ، لوبیا یا سالاد توفو / پنیر اضافه می کنند.

 • در مکزیک ، خیار لیمو آب شده و در آن استفاده می شود آب شیرین و کوکتل

 • در هند ، یکی از خویشاوندان نزدیک خیار لیمو به این نام معروف است دوساکایا این تخم گرد خیار سبزیجات از sambar در انواع دستور العمل های خوش طعم با سایر سبزیجات و عدس در کاری و خورشت استفاده می شود.

مشخصات امنیتی

خیار لیمو مقدار بسیار کمی از ترکیبات سمی ترپنوئیدی مانند کوکوربیتاسین B ، D ، G ، H ، و غیره بنابراین ، آنها به عنوان طبقه بندی شده اند بیکار تنوع ، به این معنی که آنها فاقد جزء طعم تلخ هستند و به راحتی قابل هضم هستند.

اما برای اطمینان بیشتر ، همیشه قبل از خوردن کل میوه یک تکه خیار کوچک را مزه کنید تا مطمئن شوید که تلخ نیست. در صورت یافتن ، کل میوه را باید دور ریخت. در صورت ناراحتی پس از مصرف (تهوع ، استفراغ ، اسهال یا احساس ناراحتی) ، باید بلافاصله برای مراقبت های پزشکی به بیمارستان مجاور منتقل شوید. (سلب مسئولیت پزشکی).

≻≻-بازگشت به سبزیجات از جانب خیار لیمو تغذیه. برای مشاهده لیستی چشمگیر از سبزیجات با توضیحات کامل از حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

≻≻-بازگشت به سایت اینترنتی.

منابع اضافی:

 1. خیار- برداشت ماه.

 2. خیار لیمو-محصولات تخصصی.

 3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

 4. صفحه اطلاعات دانشکده پزشکی استنفورد- تغذیه برای کاهش خطر سرطان.

  بهدیدگاهتان را بنویسید