8 اصل تغذیه پنیر Ricotta و مزایای سلامتی آن


خریداری کردن

هنگام خرید ، بسته به ترکیب چربی و رطوبت ، نوع ریکوتا را که قصد خرید آن را دارید در نظر بگیرید.

ریکوتای شیر کامل از شیر کامل تهیه می شود و محصول نهایی باید حداکثر 80٪ رطوبت و کمتر از 11٪ چربی شیر نداشته باشد.

ریکوتا تا حدی کف دار از شیر با میزان چربی شیر کم شده تهیه می شود و محصول نهایی نباید بیش از 80 درصد رطوبت و کمتر از 11 درصد اما حداقل 6 درصد چربی شیر داشته باشد.

ریکوتا (ریکوتون) از آب پنیر از آب پنیر تهیه می شود و محصول نهایی نباید بیش از 82.5 moisture رطوبت و کمتر از 1 fat چربی شیر داشته باشد.

پنیر ریکوتای تازه در تمام طول سال در خواربار فروشی ها و سوپر مارکت ها به راحتی در دسترس است. ریکوتای تازه را در ظروف / بسته بندی بسته از قسمت های سرد خریداری کنید.

ریکوتای خوب باید نرم ، خامه ای و مرطوب و دانه دار باشد. باید شفاف سفید یا خامه ای با طعم شیرین یا کمی ترش باشد. از تمام محصولات بدون طعم خودداری کنید.

ذخیره سازی

از آنجا که ریکوتا یک پنیر تازه و نرم است ، بسیار فاسد شدنی است و باید در یخچال در ظرف محکم بسته نگهداری شود. اگر آن را در خانه تهیه می کنید ، اغلب قسمت های کوچک تهیه کنید و آن را به مدت یک هفته در یخچال نگهداری کنید.

استفاده از غذا

ریکوتا یک پنیر مبتنی بر آب پنیر است و بهتر است به عنوان پنیر دسر و در شیرینی ها استفاده شود. این ترکیب به خوبی با شکر ، ادویه جات و انواع توت ها ترکیب می شود یا در انواع غذاهای ماکارونی شور استفاده می شود.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • از ریکوتای تازه که با دقت با میوه و آجیل خشک برای دسر مخلوط شده است لذت ببرید.

  • اسفناج و پنیر ریکوتا را پر کنید – راویولی و با کره مریم گلی یا سس گوجه فرنگی خامه ای سرو کنید.

  • در روسیه و دیگر کشورهای اروپای شرقی ، ریکوتا با tvoróg (творо́г) به عنوان خوشمزه جایگزین می شود Syrniki (کیک پنیری) ، یک پنکیک سنتی شیرین.

  • کیک ریکوتا یک دسر ایتالیایی است که از پنیر خامه ای و ریکوتا تهیه می شود و با طعم دهنده پوست مرکبات و کشمش آغشته به رم (sultanas) طعم دار شده است.

مشخصات امنیتی

ریکوتا یک پنیر نرم با محتوای کم کالری و دارای سدیم و چربی اشباع کم است ، و بنابراین به عنوان یک محصول لبنی سالم برای کسانی که از رژیم غذایی کم سدیم و چربی استفاده می کنند توصیه می شود.

پنیر ریکوتا حاوی مقادیر کمی تیرامین است و می توان در مقادیر کمی از آنها با رژیم محدود به تیرامین مصرف کرد. (منبع: رژیم کوئینزلند-رژیم کم تیرامین: MAOI و رژیم غذایی.)

از آنجا که ریکوتا پنیر آب پنیر است ، فاقد کازئین (که پروتئین مسئول حساسیت به شیر است) است و حساسیت کمتری دارد.

همچنین بخوانید ≻≻-

≺≺ پنیر خامه ای آمریکایی محتوای تغذیه ای

≺≺ پنیر چدار محتوای تغذیه ای

≺≺ بازگشت به محصولات لبنی از جانب حقایق تغذیه پنیر ریکوتابه

≺≺ بازگشت به سایت اینترنتیبه

منابع اضافی:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در یک پنجره جدید باز می شود).

  2. – مشخصات USDA برای پنیرهای Ricotta. (در یک پنجره جدید باز می شود).

  3. دولت کوئینزلند – استبداد پایین ..دیدگاهتان را بنویسید