8 حقیقت تغذیه کدو تنبل و مزایای سلامتی آن


انتخاب و ذخیره سازی

بخش های برش پمپ
بخش برش کدو تنبل در بازار ژاپن

کدو تنبل ممکن است در تمام طول سال در بازار موجود باشد. به جای قسمت های آن میوه کدو تنبل کامل و کامل بخرید. به دنبال میوه رسیده ای باشید که دارای رنگ چوبی زیبا در حالت قدیمی ، سنگین در دست و ساقه قوی باشد. از افرادی که سطوح چروکیده ، بریدگی و کبودی دارند خودداری کنید.

کدو تنبل رسیده و رسیده را می توان برای چند هفته در خانه نگهداری کرد تا در مکانی خنک و با تهویه مناسب در دمای اتاق قرار گیرد. با این حال ، قسمت های برش داده شده باید داخل یخچال قرار داده شود تا بتواند چند روز به خوبی در آن بماند.

روش های پخت و سرو

برخی از انواع ترکیبی معمولاً در معرض پودر یا اسپری حشره کش قرار می گیرند. بنابراین ، آنها را کاملاً زیر آب جاری بشویید تا خاک ، خاک و سایر حشره کش ها / قارچ کش ها را از بین ببرید.

ساقه را بریده و کل میوه را از وسط نصف کنید. ساختار داخلی شبکه مانند را بردارید و دانه ها را کنار بگذارید. سپس گوشت را به اندازه دلخواه برش دهید. به طور کلی ، گوه های کوچک و یکنواخت هنگام پخت و پز ترجیح داده می شود.

تقریباً تمام قسمتهای گیاه کدو تنبل ؛ میوه ها ، برگ ها ، گل ها و دانه ها خوراکی هستند.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • کدو تنبل را می توان در انواع دستور العمل های خوشمزه ، پخته ، خورشت استفاده کرد. با این حال ، برای حداکثر تغذیه بهتر است بعد از بخار خوردن مصرف شود. در چین ، برگهای جوان نرم و کدو تنبل به عنوان سبزیجات پخته یا در سوپ مصرف می شوند.

  • در شبه قاره هند که در آن محبوب است به عنوان “کادو یا سیتافال” کدو تنبل در تهیه “سبزی” ، غذاهای شیرین (حلوا) ، دسر ، سوپ ، کاری ، و غیره استفاده می شود.

  • میوه مورد استفاده در تهیه پای ، پنکیک ، کاستارد ، راویولی و … در اروپا و ایالات متحده.

  • از ناگت های طلا برای تهیه سوفله های فوق العاده ، پرکن ، سوپ و غیره استفاده می شود.

  • دانه های کدو تنبل (پپیتا) را می توانید به عنوان میان وعده میل کنید.

همچنین بخوانید ≻≻-

≺≺ حقایق تغذیه دانه کدو تنبلبه

≺≺ کدو بلوط حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

≺≺ کدو اسپاگتی حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

≺≺ بازگشت به سبزیجات از جانب کدو تنبلبه برای مشاهده لیستی چشمگیر از سبزیجات با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی به اینجا مراجعه کنید.

≺≺ بازگشت به سایت اینترنتی.

خواندن بیشتر:

  1. صفحه اطلاعات دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد- تغذیه برای کاهش خطر ابتلا به سرطان (پیوند در پنجره جدید باز می شود).

  2. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  3. از باغ خود دیدن کنید-دانشگاه کشاورزی پسوند.دیدگاهتان را بنویسید