9 برنامه برای نوجوانان و نوجوانان جوان که در واقع شما نیز از آنها لذت خواهید برد


آیا به دنبال نمایش های مناسب برای نوجوانان یا نوجوانان جوان هستید که شما نیز آنها را دوست داشته باشید؟ در اینجا نه مورد از آخرین موارد مورد علاقه ما وجود دارد.

یافتن نمایش برای نوجوانان و نوجوانان جوان به اندازه کافی دشوار است. سریال های متحرک ممکن است برای آنها بیش از حد کودکانه به نظر برسد. اما آنچه که نوجوانان مسن تر از آن لذت می برند ممكن است مملو از مطالبی باشد كه ترجیح می دهید برای سن بعدی ذخیره كنید.

اگر از تماشای برنامه ها با هم لذت ببرید حتی سخت تر است. چیزی که نوجوان جوان یا جوان شما دوست دارد شما واقعاً مشتاق دیدن آن هستید؟ به نظر می رسد می توانید کل عصر را بعد از آن تک شاخ غلتیدن بگذرانید.

برای سهولت کار ، نه برنامه عالی tweens را در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +گردآوری کرده ام. همه اینها ملاقات هایی با پسر کوچکتر ما و با ما بود.

برخی هشدارها:

 • نوجوان جوان ما پسری است که ماجراجویی های اکشن را دوست دارد ، بنابراین بسیاری از این برنامه ها به این شکل منحرف هستند.
 • من توصیه های سن از رسانه های عقل سلیم اما به شدت شما را تشویق می کند تا درباره هر نمایش بیشتر بخوانید ، زیرا آنها جزئیات و رتبه بندی بیشتری در دسته های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنس ارائه می دهند. کودک ما همه اینها را در سن 12 یا 13 سالگی تماشا کرد. اما هر کودکی متفاوت است و هر خانواده در مورد آنچه مناسب است ایده های متفاوتی دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست جامع تر با محدوده سنی بیشتر داشته باشید ، با Shows To Watch به متخصص من مراجعه کنیدبه

9 برنامه برای نوجوانان و نوجوانان جوان که در واقع آنها را نیز دوست خواهید داشت

1. نامه برای پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک شوالیه جوان در حال آموزش با پیشگویی های قدیمی ، قدرت های جادویی و همراهان مختلف در حال تلاش برای حماسی برای نجات پادشاهی خود است.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: همه عناصر هیجان انگیز یک را دارد بازی تاج و تختمجموعه های نوع (پادشاهان! شوالیه ها! شمشیربازان! جادو!) منهای همه خشم ، وحشیگری و دیگر محتواهای قاطعانه بزرگسالان.

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی +: “کوهنورد انفرادی رایگان الکس هانولد برای رسیدن به رویای مادام العمر خود آماده می شود: ارتفاع 3200 پا از ال کاپیتان یوسیمیت بدون طناب.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این مستند برنده اسکار از نشنال جئوگرافیک باعث می شود نفس خود را حبس کنید. ما آن را یک روز قبل از رفتن به دیوار کوهنوردی داخلی داخل خانه دیدیم و فکر می کنم این باعث شد کودک محتاط من کمی شجاع تر به نظر برسد!

3. موج 100 پا (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این مجموعه شش قسمتی ادیسه ده ساله گارت مک نامارا پیشگام موج سواری را به تصویر می کشد ، که پس از بازدید از نازاره ، پرتغال به امید غلبه بر موجی 100 فوتی ، این ورزش را به ارتفاعات بیشتری رساند و همراه با آن مردم محلی ، به تغییر آن کمک کردند. دهکده ماهیگیری کوچک به مهمترین مقصد موج سواری موج بزرگ جهان تبدیل شد. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: اگرچه ممکن است بچه های کوچکتر خسته شوند (و لحظات آهسته ای وجود داشت) ، اما ما درگیر این داستان موج سواری شدید شدیم. اگرچه این بازی عمدتا روی یک موج سوار مرد تمرکز می کند ، اما دو زن موج سوار زن سخت نیز ارائه می شوند.

4. هیچ کجا پسران (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سام – به یک سفر مدرسه در جنگل انبوه می روند. آنها گم می شوند و گرفتار طوفان رعد و برق غیر منتظره و شدید می شوند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر وجود ندارند! ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این نمایش شبیه بود Stranger Things Lite-نه تقریبا ترسناک ، اما هنوز هم هیجان انگیز و هیجان انگیز است. ما هر چهار فصل این سریال را دیدیم ، حتی زمانی که آنها مجموعه جدیدی از شخصیت های اصلی را معرفی کردند.

5. مواد تیره او (HBO Max)

 • از HBO: “بر اساس رمان های حماسی فیلیپ پولمن ، مواد تیره او داستان یک یتیم جوان را در یک ماجراجویی حماسی به دنیایی موازی نشان می دهد که در آن روح انسان به شکل حیوان ناطق وجود دارد. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: من عاشق زمانی هستم که یک سریال دختری قوی و شجاع را در رأس خود دارد ، به ویژه با داستان فوق العاده ای از این قبیل. ما دوست داشتیم وارد دنیای فانتزی این سریال شویم.

6. Shadow and Bone (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک علیه نقشه ساز یتیم آلینا استارکوف توطئه می کنند ، زیرا او نیروی اضافی را آزاد می کند که می تواند سرنوشت جهان جنگ زده او را تغییر دهد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: یک دختر قوی دیگر به عنوان شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک تر و کثیف تر است اما یک داستان جذاب است – و می تواند فرزندان شما را نیز درگیر مجموعه کتاب ها کند.

7. Good Omens (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است ، به این معنی که یک فرشته مراقب و یک دیو شل که بیش از حد به زندگی روی زمین علاقه داشته است مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون متحدی بعید تشکیل دهند. اما آنها دجال را از دست داده اند ، یک پسر 11 ساله غافل از این که او قرار است در پایان روز با خود همراه شود و آنها را مجبور کند که ماجراجویی ای را برای یافتن او و نجات جهان قبل از اینکه دیر شود آغاز کنند. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این اقتباسی دیوانه وار از یک رمان نیل گیمن است (و چه چیزی در مورد جان هام در نقش فرشته فرشته گابریل دوست ندارد؟). توجه داشته باشید که یک صحنه (کاملاً غیر ضروری) پیشنهادی در انتهای سریال وجود دارد.

گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از فرود سقوط بر روی یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون برای زنده ماندن و فرار با همه شانس ها مبارزه می کنند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما سری اصلی را از دوران کودکی به یاد می آوریم ، و این راه اندازی مجدد هیجان انگیز و گیرا است ، اما هنوز هم بر خانواده متمرکز است.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “یک فیلمساز با یک اختاپوس که در یک جنگل لپه آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی غیرمعمولی برقرار می کند و وقتی حیوان با اسرار جهان شریک می شود یاد می گیرد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما طرفدار مستند هستیم ، و این یکی از غیرمعمول ترین آنهاست که تا به حال دیده ام. در زیر آب بسیار جذاب و جذاب است.

برنامه های بیشتر برای نوجوانان و نوجوانان جوان

نمایش هایی که کودک ما دوست داشت اما ما “مه” را تقریباً احساس کردیم

 • قدرتهای شفابخش شخص (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله با اضطراب اجتماعی شروع به تحصیل در مدرسه می کند ، در یک سگ کثیف حمایتی احساسی به نام” دود “قدرت می یابد.”
 • Psych (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای بازی می کند تا حدودی عجیب و غریب شاون اسپنسر ، یک مشاور پلیس که جنایات مشاهده را به حدی حل می کند که پلیس فکر می کند او روانی است – یا او را به فکر وادار می کند.”
 • زندگی گورتیمر گیبونز در خیابان معمولی (Amazon Prime ، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی اش ، رنجر و مل ، هیچ چیز عادی نیست ، زیرا آنها در خیابان معمولی حرکت می کنند – یک حومه معمولی که اشاره ای به چیزی جادویی در زیر سطح دارد.”دیدگاهتان را بنویسید