Beautycounter Reviews: محصولات با هدف


در اینجا خلاصه ای از نظرات Beautycounter من است. از پایداری برنده جایزه گرفته تا کار حمایتی ، Beautycounter یک شرکت B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

kath همه محصولات لب beautycounter را بررسی می کند

من در سالهای اخیر از زمانی که تصمیم گرفتم مراقبت های شخصی خود را تمیز کنم و بلافاصله بخشی از شرکت شوم ، مطالب زیادی در مورد Beautycounter به اشتراک گذاشتم.

من به عنوان مشاور برای تخفیف بدون امتحان بسیاری از محصولات و به قصد نوشتن در مورد آنچه که هنگام رفتن سعی می کنم ، شرکت کردم. همانطور که وعده داده بودم ، در این سالها محصولات زیادی را بررسی کرده ام. علاوه بر این ، ما در طول مدتی که من در این شرکت بودم محصولات زیادی برای عرضه داشتیم و هنوز برخی محصولات وجود دارد که من آنها را امتحان نکرده ام. (برخی از سری Countercontrol و برخی از لوازم آرایشی ، از جمله سایه های مختلف).

من همه چیز را از 10 محصول زیبایی مورد علاقه خود گرفته تا نحوه استفاده از محصولات مراقبت از پوست به ترتیب مناسب به اشتراک گذاشته ام.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

نقد و بررسی My Beautycounter

آرایش Beautycounter: مبانی یک چهره تازه

در این پست ، من سه محصول آرایشی Beautycounter خالص را که برای پایه و اساس یک چهره سالم و یکنواخت استفاده می کنم به اشتراک می گذارم. تفاوت بین پوست شبنم و پوست دوقلو چیست؟ من جزئیات و نحوه استفاده از هر دو محصول را در این پست به اشتراک می گذارم.

نقد و بررسی ریمل Beautycounter: به ریمل همه جانبه بزرگ فکر کنید

ضروری در کیف آرایش زیبایی خالص من ، من نظر صادقانه خود را در مورد Beautycounter’s Think Big All-in-One Mascara به اشتراک می گذارم-این لحظه است!

سرم ویتامین C + بررسی پوست در طول شب: محصولات برای پوست روشن تر

مروری بر “Glow Duo” با سرم All Bright C برای AM و لایه برداری مجدد شبانه برای PM. هر دو به روشن شدن و صاف شدن کمک می کنند.

Countersun Review: بهترین ضد آفتاب ایمن تر

در این پست به شما می گویم که چرا ما در مورد استفاده از کرم های ضد آفتاب ایمن تر برای کل خانواده جدی هستیم.

Clean Deo Review: تمیز بوی خوبی به شما می دهد

آیا بدنبال دئودورانت خالص هستید؟ Beautycounters Clean Deo کار می کند ، بوی خوبی دارد ، فاقد آلومینیوم است و در بسته ای قابل پر شدن عرضه می شود.

Countertime Review: خط ضد پیری Beautycounter

این خط مراقبت از پوست است که صبح و عصر استفاده می کنم. مجموعه ضد پیری Beautycounters از جایگزین مطمئن تری برای رتینول در هر محصول استفاده می کند – این لوکس است و بسیار مرطوب کننده است (مناسب پوستهای خشک و / یا بالغ)!

Beautycounter Regimen Reviews: محصولات بر اساس نوع پوست

این پست شامل نمای کلی مجموعه مراقبت از پوست ما است و برای پوست های چرب ، مستعد آکنه ، خشک و حساس توصیه می شود.

محصولات برای پوست های خشک: محصولات Beautycounter برای پوست های خشک

مروری از بالا به مرطوب کننده ترین مجموعه های ما.

نقد و بررسی مشاور: آنچه من در مورد مشاور زیبایی دوست دارم

آیا کنجکاو هستید که بدانید مشاور Beautycounter چگونه است؟ در اینجا آنچه را که صادقانه در مورد مشاور بودن دوست دارم و آنچه را که هفته به هفته انجام می دهم ، به اشتراک می گذارم!

آیا چیزی بازبینی بدی دارد؟

احتمالاً می پرسید: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست نداشته باشم؟ البته که بله. من معمولاً زیاد درباره آنها نمی نویسم!

پاک کننده آرایش چشم

پاک کننده آرایش چشم چشمانم را تیز می کند ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بنابراین شاید فقط من هستم.

کرم دور چشم Countermatch

من فکر می کنم کرم دور چشم Countermatch کمی مهیج است. من کرم دور چشم Countertime Ultra Renewal را بسیار ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده

در حالی که من از شامپو و نرم کننده روزانه استفاده می کنم ، آنها عطرهای مورد علاقه من نیستند. من از دوران کودکی اسانس “بوی شامپو” را دوست داشتم. من در واقع این شامپو Herbal Essence Birch Bark Bark را به دلیل وجود توس ، و به دلیل تأیید EWG آزمایش کردم ، اما برای برای من قوی است! از آنجا که من انتخاب های سبزتری انجام دادم ، تحمل من در برابر بوها باید تغییر کند. من در حال حاضر به شامپو BC بازگشتم.

مداد ابرو

من ژل ابرو درخشان را ترجیح می دهم (و من دختر ابرو نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چند سال است که از ریمل کشنده استفاده می کنم و به اندازه کافی آن را دوست داشتم ، اما من اصلاً از چوب ریمل حجم دهنده خوشم نمی آمد. خوشبختانه ، ریمل جدید کاملاً راه اندازی شد و فوق العاده است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت خنده دار: دوست نداشتن را دوست دارد

وقتی اولین بار آن را امتحان کردم ، Dew Skin (مرطوب کننده رنگی ما با SPF) را دوست نداشتم. من مطمئن نبودم که تبلیغات مربوط به چه چیزی است. اما تبدیل به مال من شده است محصول مورد علاقه، و من می گویم که این در حال حاضر انتخاب سرنوشت ساز من است! من هر روز آن را می پوشم حتی اگر از خانه خارج نشوم.

kath holding beautycounter فکر کنم ریمل بزرگ

در کل Beautycounter به عنوان یک شرکت چطور؟

با بیش از دو سال عضویت در شرکت ، حرف منفی برای گفتن دارم. از تجربیات من ، ارتباطات ، آموزش ، تعهد جامعه مشاوره و خدمات به مشتری همه تجربه های مثبتی بوده اند.

و آیا می دانید مردم چگونه دوست دارند بگویند “این شرکت ها شکارچی هستند”؟ من هرگز برای فروش ، خرید یا انجام کاری که نمی خواستم انجام دهم تحت فشار قرار نگرفته ام. همچنین من آن را با رفقایم تجربه نکرده ام. فقط برای اینکه بدانی!

در اینجا کمی بیشتر درباره آنچه Beautycounter ، یک شرکت B نشان می دهد:

آموزش ، حمایت ، تدوین

قطار – تعلیم دادن

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم پشت محصولات یاد بگیرم ، بیشتر تعجب می کنم که چرا آنها را قبلاً امتحان نکرده ام. (من بارها قبل از گفتن بله نه گفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (معروف به FOOD REAL) شبیه استانداردهای Beautycounters و فرآیند شفاف انتخاب مواد است.

من برچسب های تغذیه را برای تبدیل شدن به یک RD مطالعه کردم (بله ، این کمی بود!) و اکنون به دیگران کمک می کنم تا برچسب روی محصولات مراقبت شخصی خود را بهتر بشناسند و محصولات بدون مواد مضر را انتخاب کنند. همزمانی!

وقتی صحبت از رفاه ما می شود ، من فکر می کنم که می توانیم روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز زیادی داشته باشیم ، و اگرچه فکر می کنم خیلی از رژیم غذایی مغذی پر از غذاهای محلی ، ارگانیک و پایدار (+ یک شیوه زندگی سالم ) ، آنچه ما روی بدن خود قرار می دهیم نیز نقش دارد. این یکی از چیزهایی است که “نمی توانم به آن آسیب برسانم” که باعث می شود در انتخاب هایم احساس خوبی داشته باشم.

هدف Beautycounters این است که به مصرف کنندگان آموزش دهد که چگونه و چرا انتخاب محصولات ایمن تر برای مراقبت شخصی مهم است.

مدافع

Beautycounter نه تنها محصولات ایمن تری را ایجاد می کند ، بلکه محصولات دارای هدف هستند – پیشرو در ایجاد زیبایی خالص. مشاوران مرکز زیبایی از صدای خود در سطح ایالتی و ملی برای حمایت از تغییر در صنعت استفاده کرده اند. از سال 2013 ، ما بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس تلفنی برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با قانونگذاران برگزار کردیم.

در مورد پیروزی حامیان ما در اینجا بیشتر بخوانید.

فرمول بندی کنید

Beautycounter در فضای زیبایی خالص پیشرو است ، زیرا فرایند انتخاب مواد ، خرید و شفافیت آن بی نظیر است. Beautycounter 1800+ ماده مشکوک یا مضر را در همه محصولات ممنوع می کند (در حالی که ایالات متحده فقط 30 مورد را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست تأیید شده اند – استاندارد طلا برای یک زندگی پاک.

Beautycounter برای استخراج مواد غیر GMO ، منابع پایدار ، که بسیاری از آنها ارگانیک هستند ، و بیش از 80 the از مواد طبیعی یا گیاهی است. علاوه بر این ، محصولات نه تنها با دقت خریداری ، آزمایش و آزمایش می شوند ، بلکه عملکرد آنها در حد سایر مارک های لوکس است.

گزارش مأموریت اجتماعی Beautycounter 2020 را مطالعه کنید تا در مورد تلاش های پایداری و حمایت ما + اهداف بزرگ برای آینده بیشتر بدانید!

بررسی Beautycounter در مطبوعات

فشارهای زیادی در مورد تلاش و پیشرفت Beautycounters در دستیابی به محصولات ایمن تر در دست همه وجود دارد. من برخی را در اینجا پیوند داده ام:

علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید؟

برای زیبایی به لیست ایمیل VIP من وارد شوید! با عضویت ، اولین نفری خواهید بود که از فروش و خدمات رایگان مطلع می شوید ، نگاهی دقیق تر به موارد مورد علاقه من در زمینه مراقبت از پوست و آرایش بیندازید و در مورد زیبایی خالص اطلاعات بیشتری کسب کنید.دیدگاهتان را بنویسید