COTA ‘Spamarama’ تایید می کند که آیا کنسرو گوشتخوار شماره 1 جهان به تنهایی ایستاده است یا خیراوستین (KXAN) – رقیب … کشتی را راه اندازی کنید!

یک روز قبل از جایزه بزرگ آمریکا ، پرچم سبز بر روی مدارهای آمریکا به اهتزاز در می آید و مسابقه بدنام خوردن کنسرو ژامبون ترشی “Spamarama” مسابقه ای برای اشتها است.

Major League Eating ، نهاد حاکم بر جهان در زمینه غذا خوردن رقابتی ، رویدادی را در پیست در 23 اکتبر ساعت 6:30 بعد از ظهر میزبانی می کند. برخی از وحشی ترین مردان جهان که به طور رسمی به عنوان مسابقات جهانی خوردن اسپم اسپاماراما نامگذاری شده است ، در هشت دقیقه برای دریافت جایزه بزرگ 2500 دلار رقابت می کنند.

مسابقه شامل شماره 2 جهانخوار ، جفری اسپر (46) از آکسفورد ، ماساچوست ، میکی سودو ، شماره 6 نیک وری ، از تامپا ، فلوریدا است. تمپا

همچنین سه تکسانی برای جویدن وجود خواهد داشت. آستینیت گرگ ویلسون (شماره 46 جهان) ، ژوسلین واکر (شماره 45 جهان) و الکس پرز (شماره 49 در دالاس).

رکورد جهانی مصرف هرزنامه در سال 2004 توسط ریچارد لوفور ثبت شد. او در عرض 12 دقیقه 6 پوند گوشت کنسرو شده خورد.

Major League Eating سازمانی است که سالانه بیش از 80 رویداد رقابتی غذا خوردن را میزبانی می کند ، از جمله مشهورترین مسابقه غذا خوردن هات داگ که در 4 ژوئیه هر سال در Coney Island نیویورک برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید