DPS تگزاس سومین گزارش درباره عملیات ستاره تنها را برگزار می کندWESLACO ، TX (ValleyCentral) – وزارت امنیت عمومی و امنیت تگزاس (DPS) صبح روز پنجشنبه در مورد به روز رسانی عملیات Lone Star اطلاعاتی ارائه می دهد.

این سومین جلسه توجیهی است که توسط DPS تگزاس برگزار می شود.

در یک جلسه توجیهی که در 30 سپتامبر برگزار شد ، مقامات DPS در مورد هجوم اخیر مهاجران هاتیان به دل ریو و تلاش برای ایجاد حصار با بودجه دولتی در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک اطلاع رسانی کردند.

تقریباً یک ماه پیش ، هزاران پناهجوی هائیتی زیر پل بین المللی دل ریو اردو زدند. در این کنفرانس مطبوعاتی ، مقامات گفتند عملیات ستاره تنها باعث شده است تا پلیس های ایالتی و گارد ملی تگزاس بتوانند خود را برای شرایطی مانند دل ریو آماده کرده و با یکدیگر برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و انسان همکاری کنند.

هفته گذشته فرماندار گرگ ابوت یک نشست خبری با فرمانداران 10 ایالت دیگر در دره ریو گرانده برگزار کرد.

فرماندار ابوت اقدامات مختلفی را انجام داد که تگزاس برای انتقال منابع به مرز جنوبی خود انجام داده است. آنها همچنین به 10 طرح مهاجرت اشاره کرده اند که دولت بایدن فکر می کند باید فوراً تصویب شود.

ده فرماندار در مورد چگونگی تأثیر مسائل مرزی بر مکزیک و ایالت های بدون مرز صحبت کردند.

در 20 سپتامبر ، در مجموع 26 فرماندار جمهوری خواه با ارسال نامه ای به دولت بایدن ، خواستار ملاقات برای بحث درباره “بحران در مرز جنوبی” شدند.

قرار است جلسه توجیهی DPS از ساعت 10 صبح به وقت مرکزی آغاز شود و در این مقاله به طور مستقیم پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید