Nagalase & GcMAF: فواید برای بیماران سرطانی


تست Nagalase به عنوان یک روش بسیار دقیق برای تشخیص زودهنگام سرطان تبلیغ می شود. آزمایشگاه‌هایی که این آزمایش را ارائه می‌دهند گزارش می‌دهند که این آنزیم در مراحل اولیه سرطان افزایش می‌یابد زیرا این سلول‌ها از آن برای سرکوب سیستم ایمنی و افزایش رشد آن استفاده می‌کنند.

آیا این آزمایش به آنچه وعده داده شده و اعلام شده است نتیجه می دهد؟ برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید!

داستان معروف ناگالاس (در):

ناگالاز نوعی پروتئین است که می تواند سیستم ایمنی را با شکستن برخی گلبول های سفید مهم به نام ماکروفاژها سرکوب کند. VDTP/GcMAF به تولید پپتید التهابی کل Gc کمک می کند، که التهاب را در بدن ما سرکوب می کند و مبارزه با عفونت ها یا تومورهای سرطانی را از انتشار به سایر اندام های بدن دشوار می کند.

به طور خاص، ناگالاز پروتئین Gc را تخریب می کند، که تولید VDTP/GcMAF را سرکوب می کند. [۱].

چندین تحقیق نشان داده اند که سلول های سرطانی و ویروس های مهاجم از ناگالاز برای آلوده کردن میزبان و انتشار بیشتر استفاده می کنند. [۲, ۳, ۴]

هنگامی که سلول های سرطانی و ویروس هایی مانند HIV ناگالاز آزاد می کنند، تولید VDTP/GcMAF را مسدود می کنند. این از فعال شدن ماکروفاژها جلوگیری می کند، که برای توانایی سیستم ایمنی بدن ما برای مبارزه با عفونت ها یا مهاجمانی مانند سلول های سرطانی ضروری است. با کمبود این گروه‌های گلبول‌های سفید، ممکن است به یک بیماری کنترل‌نشده مبتلا شوید که حتی پس از جراحی نیز از بین نمی‌رود.

محققان درمانی مبتنی بر مولکول VDTP/GcMAF ایجاد کرده اند. این درمان ماکروفاژها را فعال می کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و با سرطان، HIV و سایر بیماری های مزمن مبارزه می کند. این درمان در اوتیسم و ​​بیماری های خود ایمنی نیز موثر بوده است [۵, ۶].

بسیاری از محققان دریافته‌اند که سطح ناگالاز زمانی که از بیماری‌های خاصی رنج می‌برید افزایش می‌یابد. در اینجا چند بحث وجود دارد.

عفونت ویروسی

سطح ناگالاز در طول یک عفونت ویروسی افزایش می یابد. این واکنش سیستم ایمنی را سرکوب می کند. بیماران آنفولانزای A و HIV افزایش فعالیت ناگالاز را در خون و سیستم بدن نشان دادند. [۷]

سرطان

از آنجایی که سلول های سرطانی آنزیم های ناگالاز را آزاد می کنند، افراد مبتلا به سرطان دهانه رحم، پروستات، سینه و سایر سرطان ها سطوح بالای ناگالاز را منعکس می کنند. با پیشرفت مراحل سرطان، سطح ناگالاز همچنان افزایش می یابد.

به آب زدن

مطالعات متعدد نشان می دهد که کودکان مبتلا به اوتیسم ممکن است فعالیت ناگالاز را افزایش دهند. [۸]

لوپوس

در مقایسه با افراد سالم، بیماران خودایمنی مبتلا به لوپوس فعالیت ناگالاز بیشتری دارند [۹].

مصرف زیاد الکل

افرادی که به الکل وابسته هستند نسبت به افراد سالم به میزان قابل توجهی سطوح ناگالاز بیشتری دارند. [۱۰]

VDTP/GcMAF چگونه کار می کند؟

بسیاری از انواع تحقیقات درمان موثر سرطان با VDTP/GcMAF را نشان داده اند. بیماران ایمونوتراپی با استفاده از قابلیت های سیستم ایمنی بدن با موفقیت درمان شده اند.

با این حال، به جای بررسی پتانسیل ایمونوتراپی سرطان طبیعی، گروه کوچکی از جهان تصمیم گرفتند چنین مطالعاتی را به عنوان «فقدان مبنای علمی» و «نتیجه‌گیری بی‌اساس» مخدوش کنند. در عوض، بازاریابان زمینه‌هایی برای ترویج درمان‌های سنتی سرطان نسبت به درمان‌های طبیعی سرطان پیدا کرده‌اند، بدون اینکه حتی یک بار تلاش کنند اثربخشی آنها را درک کنند.

طبق این مطالعه، سلول های سرطانی خود را با یک سپر شیمیایی نامرئی “ناگالاز” (α-N-acetylgalactosaminidase) می پوشانند. این همچنین تولید VDTP/GcMAF طبیعی را در سیستم بدن متوقف می کند. به یاد داشته باشید که VDTP/GcMAF برای فعال سازی ماکروفاژهایی که سلول های سرطانی و سایر عوامل بیماری زا را در بدن از بین می برند، حیاتی است.

ایمونوتراپی VDTP/GcMAF با جایگزینی MAF طبیعی مسدود شده توسط آنزیم ناگالاز سلول های سرطانی عمل می کند. درمان شامل دادن دوزهای منظم VDTP/GcMAF به بیماران است.

هنگامی که بدن دوز مورد نیاز را دریافت کرد، گلبول های سفید خون (ماکروفاژها) را آزاد می کند که سلول های سرطانی را از بین می برند.

اگر در کنار درمان های مرسوم سرطان مانند شیمی درمانی، رادیوتراپی یا جراحی مصرف شود – ایمونوتراپی برای بیماران سرطانی و اوتیسم می تواند معجزه کند.

آخرین کلمه

مطالعات Nagalase به دهه ۱۹۹۰ و مطالعات VDTP/GcMAF به دهه ۲۰۰۰ بدون هیچ تحقیق کیفی اخیر برمی گردد. اما هنگامی که شما برای nagalase و VDTP/GcMAF در وب جستجو می کنید، پزشکانی را خواهید یافت که آنها را توصیه می کنند.

شواهدی از مطالعات وجود دارد که نشان می دهد چگونه VDTP/GcMAF می تواند با موفقیت برای درمان سرطان پروستات، سرطان سینه و سایر انواع سرطان استفاده شود. [۱۱], ویروس نقص ایمنی [۱۲]اسکلروز [۱۳]و خیلی بیماری های دیگر!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثربخشی ایمونوتراپی VDTP/GCMAF، باید به تحقیقات اعتماد کنیم و دیدگاه گسترده‌تری داشته باشیم.

اگر در تهیه محصول اصلی مشکل دارید، در اینجا لینکی وجود دارد که می توانید VDPT/GcMaf را دریافت کنید!

منابع و مراجع:

 1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3996516/
 2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15848273/
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2510818/
 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3812199/
 5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2510818/
 6. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19031451/
 7. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15848273/
 8. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3996516/
 9. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9073553/
 10. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27907862/
 11. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3812199/
 12. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19031451/
 13. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27354653/

ما تحقیقی را که شما تصمیم می گیرید انجام می دهیم،
عشق و نور
تیم اوراکل شفا

لطفا به تعداد در حال افزایش ما بپیوندید من: اوراکل شفا
شما هم به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفا طومار جهانی ما را علیه واکسیناسیون اجباری امضا کنید. هدف از این طومار ارائه ۵ میلیون امضا برای هر رئیس جمهور، نخست وزیر، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرند.
اگر به عنوان یکی بایستیم، شانس نجات فرزندان آینده را داریم.

ما را بدون آگهی نگه دارید

Healing Oracle با حمایت خوانندگان آن امکان پذیر شده است. اگر پست‌ها و منابع را مفید می‌دانید، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزانی) کمک کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدا دادن به کسانی که سلامت خود یا سلامتی عزیزانشان را با درمان جایگزین تغییر داده اند یک وظیفه مهم است. از اینکه از کار ما قدردانی می کنید و به ادامه آن کمک می کنید سپاسگزاریم.

اهدا می کند. اگر می‌خواهید با مهربانی وقت و تلاش ما را اهدا کنید، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا در سمت راست استفاده کنید. (بر روی دسکتاپ)، یا جعبه کمک مالی زیر (در موبایل)