لاغری فعلی با دستگاه انعقادی اولتراسونیک غیر تهاجمی و ایمن


انعقاد سونوگرافی چیست؟


سونوگرافی انعقاد یک روش بسیار م ofثر برای کاهش وزن است و توانایی کاهش سلولیت و کاهش چربی بدن را دارد. این روش با لیپوساکشن تفاوت زیادی دارد زیرا یک روش غیر تهاجمی است. استفاده از این دستگاه نیازی به حضور پزشک یا پرستار ندارد و می توانید با خرید دستگاه سونوگرافی از خدمات آن استفاده کرده و به دیگران خدمات ارائه دهید. این روش درمانی کاملاً بی خطر است ، بنابراین نگران هیچ چیز نباشید. در این روش از فناوری اولتراسوند برای از بین بردن چربی موضعی استفاده می شود که با وجود رعایت رژیم و فعالیت بدنی شدید از بین نرفته است. از این روش می توان برای برداشتن چربی از تمام نقاط بدن استفاده کرد ، اما بیشتر برای از بین بردن چربی های شکم ، لگن ، ران ، بازوها ، سینه و باسن استفاده می شود. پزشکان ادعا می کنند که انعقاد سونوگرافی می تواند به از بین بردن سلولیت و کاهش موفقیت آمیز وزن کمک کند.

مکانیسم عمل انعقاد اولتراسونیک چیست؟


مکانیسم عمل انعقاد اولتراسونیک چیست؟

سونوگرافی انعقاد سلولیت را تجزیه کرده و سلول های چربی را تمیز می کند ، سپس بدن آنها را زباله می بیند و آنها را دفع می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انعقاد سونوگرافی یک روش غیر تهاجمی است که از سرنگ ، چاقو ، بیهوشی یا هر چیزی که باعث درد یا ناراحتی شود استفاده نمی کند. فناوری کویتوس التراسونیک از امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به سلول های چربی استفاده می کند. امواج صوتی اثر لیپولیز را ایجاد می کنند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. سپس تری گلیسیریدها به چربی و گلیسرول تبدیل می شوند. قبل از شروع درمان ، پزشک از شما در مورد سلامت کبد و سابقه مشکلات احتمالی کبد س youال می کند ، زیرا در این فرایند دخیل است و مسئول درمان اسیدهای چرب و گلیسرول است و باید این ماده زائد را ظرف 2 تا 3 روز دفع کند. به

بیمار در طول این درمان چه احساسی خواهد داشت؟


این درمان با اندازه گیری محیط ناحیه مورد نظر (به عنوان مثال اندازه گیری دور کمر) آغاز می شود. سپس ژل مخصوص روی ناحیه آسیب دیده اعمال می شود و روند بهبود شروع می شود. پزشک دستگاه سونوگرافی را مستقیماً روی ناحیه مورد نظر قرار داده و آن را حرکت می دهد. گرمای دستگاه سونوگرافی باعث می شود تراکم الیاف کلاژن به سرعت سخت شود. این روش با اندازه گیری نهایی موضوع تحت درمان به پایان می رسد. هر جلسه درمان معمولاً حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد ، اما اندازه و ضخامت لایه چربی در محل درمان برای تعیین این زمان ضروری است. برخی از افراد بعد از اولین جلسه نتایج فوری را مشاهده می کنند ، اما معمولاً این بهبود را می توان 3 تا 6 روز پس از درمان احساس کرد. پزشکان توصیه می کنند که روند درمان برای نتایج عالی باید در 6 تا 10 جلسه انجام شود و فاصله بین هر جلسه 3 روز باشد.

آیا انعقاد سونوگرافی یک روش ایمن است؟


انعقاد التراسونیک بسیار ایمن است. این روش درد ایجاد نمی کند و بیمار کاملاً آرام است. برخی از بیماران ادعا می کنند که وقتی چربی زیر پوست شل می شود احساس گرما و ناراحتی می کنند ، که این یک عارضه موقتی است. این پدیده به دلیل آزاد شدن انرژی گرمایی و دفع سموم از بدن رخ می دهد. اگرچه کاهش وزن سونوگرافی یک روش بسیار مثر است ، اما زنان باید از رژیم غذایی سالم غنی از فیبر پیروی کنند. نوشیدن آب به متابولیسم چربی در کبد کمک می کند و موفقیت این روش را تضمین می کند. علاوه بر این ، ورزش و رژیم غذایی اطمینان می دهد که بیمار دیگر نیازی به استفاده از این روش ندارد. اگرچه عوارض جانبی ناشی از این روش بسیار نادر است ، تورم و قرمزی در بیمار تحت درمان بسیار شایع است و معمولاً ظرف چند روز یا چند هفته از بین می رود. برخی از بیماران ادعا می کنند که ادرار آنها بعد از درمان افزایش یافته است ، که به دلیل آزاد شدن سموم و مواد زائد در بدن است. برخی از بیماران ممکن است پس از درمان دچار خشکی پوست شوند که ممکن است چند روز طول بکشد. استفاده از لوسیون آلوئه ورا به شما کمک می کند. به طور کلی ، اکثر افراد می توانند فعالیت های روزانه خود را پس از درمان از سر بگیرند. اگر بیمار علائم متعددی را تجربه کرد ، باید با پزشک خود تماس بگیرد.

حتما بخوانید: بهترین تمرینات برای کاهش سریع وزن و سوزاندن چربی و کالری بیشتر

بیمار به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟


تصاویر افرادی که از سونوگرافی کویتوس برای کاهش وزن استفاده می کنند ، یک هفته پس از درمان با کاهش چربی مواجه می شوند. معمولا 10 تا 20 جلسه در هفته برای رسیدن به وزن دلخواه و ایجاد تغییرات محسوس در ساختار بدن مورد نیاز است. پزشک قبل از اولین جلسه درمان بیمار را از نظر جسمی معاینه کرده و مشاوره می دهد. در بیشتر موارد ، افرادی که نسبتاً فعال هستند و از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند ، کاندیدای مناسبی برای درمان با سونوگرافی کویتوس هستند. این دستگاه نمی تواند چاقی را درمان کند ، اما دارای اثرات مفیدی برای از بین بردن چربی های ناخواسته در قسمت های خاصی از بدن است. اگر شما کاندید مناسبی برای درمان هستید ، پزشک در مورد اهداف مورد انتظار شما و ظاهر نهایی بدن شما صحبت می کند و سپس یک برنامه درمانی خاص برای برآورده ساختن انتظارات شما طراحی می کند.

سونوگرافی برای درمان کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟


سونوگرافی برای درمان کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟

انعقاد التراسونیک از نظر نقاطی که در آن نازک می شوند شبیه به لیپوساکشن است. این دستگاه بیشتر برای از بین بردن چربی و لاغری ، شکم ، صورت ، گردن ، کمر ، گونه ها ، ران ها ، باسن و بازوها استفاده می شود. در برخی از مردان چاق ، این دستگاه برای کاهش بافت اضافی سینه استفاده می شود.

قبل و بعد از درمان چه باید کرد؟


بیمار قبل از درمان با انعقاد سونوگرافی باید از نظر بدنی فعال باشد و از رژیم غذایی سالم پیروی کند. یک هفته قبل از شروع درمان ، پزشکان از بیمار می خواهند روزانه 8 لیوان آب بنوشد ، از الکل خودداری کرده و پوست را آفتاب بگیرد. نوشیدن آب کافی به بدن کمک می کند چربی ها و تری گلیسیریدهای آزاد شده پس از درمان را متابولیزه کند. مصرف الکل توانایی متابولیسم این مواد را در کبد محدود می کند. برنزه کردن پوست قبل از درمان ، پوست را نسبت به امواج اولتراسوند مورد استفاده در طول درمان بسیار حساس می کند. پس از درمان ، پزشک از بیمار می خواهد آب کافی بنوشد و به طور منظم ورزش کند تا بدن بتواند چربی ها و سمومی را که در طول درمان آزاد می شوند متابولیزه کند.

درمان انعقاد سونوگرافی چه عوارضی دارد؟


عوارض جانبی شناخته شده سونوگرافی انعقاد در مقایسه با لیپوساکشن بسیار اندک است. این درمان معمولاً در اکثر افراد بدون درد انجام می شود و بیمار نیازی به استراحت ندارد. ممکن است بیمار حساسیت پوستی ، کبودی جزئی ، احتباس مایعات یا تاول در نواحی تحت درمان را تجربه کند.

آیا می توان بدون انعقاد سونوگرافی وزن کم کرد؟


سونوگرافی انعقادی راهی برای کاهش وزن نیست. این روش برای مجسمه سازی بدن و حذف سلولیت و توده چربی موضعی استفاده می شود. نتایج درمان انعقاد سونوگرافی ، همراه با پیروی از رژیم کم چرب با مصرف کربوهیدرات عالی و ورزش منظم ، عالی است و به کاهش وزن کمک می کند.

درمان انعقاد سونوگرافی معمولاً چقدر طول می کشد؟


مراقبت های پزشکی معمولاً با توجه به نیازهای بیمار انجام می شود ، اما به طور کلی مشاوره و اندازه گیری نکات و انجام این روش حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه طول می کشد.

چند ماه پس از زایمان ، زنان باردار می توانند از درمان انعقاد سونوگرافی بهره مند شوند؟


این افراد باید حداقل سه ماه پس از زایمان طبیعی یا حداقل شش ماه پس از سزارین منتظر بمانند. بهتر است این افراد قبل از تصمیم به انجام این روش از پزشک خود اجازه بگیرند.

حتما بخوانید: رژیم گرفتن با لیپوساکشن

آیا بیمار بعد از درمان نیاز به استراحت دارد؟


پاسخ این س noال منفی است. یکی از مهمترین موارد در مورد این درمان این است که بیمار نیازی به استراحت ندارد و می تواند به سرعت فعالیتهای عادی خود را از سر بگیرد. پزشک به بیمار توصیه می کند روزانه حداقل 2 لیتر آب بنوشد ، این به از بین بردن چربی کمک می کند.

آیا بیمار می تواند از سونوگرافی کویتوس برای کاهش وزن در دوران قاعدگی استفاده کند؟


سونوگرافی جریان خون را افزایش می دهد و در نتیجه بیمار از درد و ناراحتی رنج می برد ، بنابراین بهتر است این کار را به بعد از قاعدگی موکول کنید.

بعد از چه مدت بیمار می تواند نتایج کویتوس را مشاهده کند؟


اکثر بیماران پس از اولین جلسه درمان ، کاهش قابل توجهی در اندازه چربی مشاهده خواهند کرد. این رقم در برخی افراد 5 اینچ و در برخی دیگر 2 اینچ است. روند حذف چربی معمولاً تا یک هفته پس از هر جلسه درمان به طول می انجامد. بنابراین ، بیمار ممکن است یک تا دو روز پس از اولین درمان ، کاهش چربی را مشاهده کند.

بیمار باید در خانه چه کار کند؟


بیمار باید بعد از هر جلسه مقدار زیادی آب بنوشد و از مصرف الکل اجتناب کند ، سعی کنید ضربان قلب خود را با ورزش افزایش دهید ، رژیم غذایی سالم را انتخاب کنید ، از مصرف زیاد کربوهیدرات خودداری کنید.

تحقیقات در مورد کاهش وزن سونوگرافی چه نشان می دهد؟


در مطالعه اخیر پس از درمان انعقاد سونوگرافی ، کاهش ضخامت چربی در محل درمان گزارش شد. وزن واقعی این بیماران پس از درمان تغییر نکرد و فقط اندازه چربی آنها کاهش یافت و تغییری در سطح کلسترول تری گلیسیرید در آنزیم های کبدی ایجاد نشد.

سونوگرافی انعقاد در مقابل لیپوساکشن


سونوگرافی انعقاد مزایای زیادی نسبت به لیپوساکشن دارد. در اطراف آن ، برخلاف لیپوساکشن ، کوئیتوس از بیهوشی عمومی یا موضعی استفاده نمی کند. این روش در مقایسه با لیپوساکشن یک روش غیرتهاجمی غیرجراحی است و از روشهای غیر تهاجمی استفاده می کند. بر خلاف لیپوساکشن ، بیمار پس از درمان به سرعت بهبود می یابد و می تواند بلافاصله کارهای روزانه را برای شروع انجام دهد ، در حالی که دوره بهبودی لیپوساکشن 6 تا 8 هفته است. خطر عفونت و اسکار در این روش کمتر از لیپوساکشن است. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. لباس های اکشن به طور مستقیم بر وزن بیمار تأثیر می گذارد و فرصتی برای کاهش وزن ایجاد می کند. اما اگر بیمار بعد از درمان به طور منظم ورزش نکند و رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد ، دوباره وزن اضافه می کند.

نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟


نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟

در این روش ، مانند سایر روشها و محصولات درمانی ، نظرات متعددی وجود دارد. افرادی که نگرش مثبتی نسبت به این روش دارند از نتایج آن کاملاً راضی هستند و مدعی هستند که میزان چربی در نواحی تحت درمان کاهش یافته است. بسیاری از بیماران پس از درمان سفت شدن پوست را تجربه خواهند کرد. تنها چیزی که باقی می ماند این است که بیمار باید حداقل 6 جلسه تحت درمان قرار گیرد تا به این نتایج برسد. بازخورد منفی همچنین نشان می دهد که نتایج درمان قابل مشاهده نیست.

هزینه کاهش وزن با کویتوس


هزینه رژیم فعلی با دستگاه کویتوس بستگی به مدل دستگاه ، منطقه تحت درمان و میزان تجمع چربی دارد. هر چه دستگاه مورد استفاده بیشتر باشد و ناحیه تحت درمان گسترده تر و تجمع چربی بیشتر باشد ، هزینه این درمان بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با پزشک خود مشورت کنید.

حتما بخوانید: رژیم فعلی با rf

دیدگاهتان را بنویسید