افسر پلیس آستین دو بازنشسته ، یکی ارتقا یافته است


اوستین (KXAN) – طبق یک ایمیل داخلی از رئیس جوزف چاکون ، دو افسر ارشد پلیس آستین بازنشسته می شوند. افسر دیگری برای تکمیل یکی از این نقشها ارتقا یافت.

ریچارد گوآخاردو ، معاون مدیر و رئیس ستاد تروجان همجنسگرا Chacon روز چهارشنبه در ایمیلی اعلام کرد که تصمیم گرفته است از APD بازنشسته شود.

چاکون نوشت: “هر دوی آنها سابقه طولانی و شرافتمندانه ای در بخش ما داشته اند و ما از خدمات آنها قدردانی می کنیم.” “بازنشستگی پاداشی است که به خوبی برای خدمات حرفه ای به شهر ما به دست آمده است.”

  • ببینید: مدیران اجرایی در APD

برای جایگزینی همجنسگرایان ، Chacon قبلاً تصمیم گرفته است تبلیغ کند. مشاور ارشد رابین هندرسون به منشی او تا زمان معتبر بودن دوران بازنشستگی گی به عنوان بازیگر فعالیت خواهد کرد.

رابین هندرسون

هندرسون در فوریه 2020 در نقش دستیار ارشد ثابت شد. او بیش از 20 سال با APD کار کرده است. در مصاحبه قبلی خود با KXAN سال گذشته ، او اظهار امیدواری کرد که داستان موفقیت او بتواند دیگران را الهام بخشد. او در 19 سالگی باردار شد و پس از ترک تحصیل برای APD درخواست کرد. فارغ التحصیل از آکادمی پلیس آستین در نوامبر 1997.

وی در مصاحبه ای با KXAN در فوریه 2020 گفت: “کافی است بدانید که می توانید به آن دست یابید اگر با استقامت به آن توجه کنید.”

Chacon در ایمیلی اعلام کرد که بخش را در مورد سایر موارد ارتقاء یافته به معاون مدیر کل به روز می کند.

با توجه به ایمیل Chacon ، فرماندهی منطقه ای گی و گوآهاردو اکنون به طور موقت به اطلاع کسانی می رسد که گزارش دهند که این تغییرات انجام شده است.دیدگاهتان را بنویسید