“این واقعا بر شما تأثیر می گذارد”: افزایش آگاهی برای انتخابات نوامبر برای مبارزه با مشارکت کم مردماوستین (KXAN) – هفته آینده ، ساکنان تگزاس رای گیری در مورد طیف وسیعی از مسائل را با تأثیرات واقعی آغاز خواهند کرد. رای گیری زودهنگام برای انتخابات دوم نوامبر از روز دوشنبه آغاز می شود.

رای دهندگان در سراسر ایالت تصمیم خواهند گرفت که آیا هشت اصلاحیه قانون اساسی را تصویب کنند یا خیر. بسیاری از شهرها و مناطق مدارس انتخابات شهردار را انجام می دهند و رأی می دهند. با این حال ، در بیشتر موارد این موارد توسط تعداد نسبتاً کمی از رای دهندگان تصمیم گیری می شود.

در انتخابات عمومی 2020 ، مشارکت شهرستان تراویس 71 درصد بود. با این حال ، در انتخابات محلی اوایل امسال به 22 درصد کاهش یافت و انتظار می رود در ماه آینده بیشتر کاهش یابد. در انتخابات مشروطه 2017 ، میزان مشارکت شهرستان تراویس کمتر از 6 درصد بود.

والری دبیل از اتحادیه زنان رای دهندگان آستین دلیل مشارکت کم مردم را عدم تبلیغات دانست. =

دی بیل در مصاحبه ای با KXAN News گفت: “تبلیغات زیادی وجود ندارد ، علائم زیادی وجود ندارد ، کار زیادی در حال انجام نیست.”

اما در انتخابات غیر سالی ، مشارکت پایین برای غایبان که معمولاً رای دهندگان معمولی هستند ، به طور نامتناسب زیانبار است.

“هر چیزی مانند اصلاحات قانون اساسی … این است که ما می توانیم زیرساخت هایی را افزایش دهیم که بر مالیات دارایی تأثیر می گذارد. بنابراین اگر متوجه نشوید این یک اثر پیگیری است ، ممکن است متوجه نشوید که این در واقع بر شما تأثیر می گذارد. “

هنگامی که از وی س askedال شد که می تواند برای افزایش مشارکت چه کاری انجام دهد ، دی بیل گفت: “این [elections] این اتفاق می افتد … فقط چند هفته پیش ما اساساً افرادی را ثبت کردیم که از من در حدود 2022 درخواست می کردند. آنها حتی نمی دانستند انتخابات امسال است ، بنابراین فکر می کردند انتخابات بعدی است. “

رای گیری زودهنگام 18 تا 29 اکتبر و روز انتخابات 2 نوامبر است. با ورود به وب سایت وزیر خارجه تگزاس می توانید محل رای گیری خود را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید