حقایق تغذیه پنیر بری و مزایای سلامتی آن


راهنمای خرید پنیر بری

پنیر بری تازه و قدیمی در تمام طول سال در ایالات متحده در خواربار فروشی ها و سوپر مارکت ها موجود است. به دنبال بری نرم رسیده باشید که بافت خامه ای دارد و رایحه میوه ای دلپذیری دارد.

متخصصان پنیر کیفیت بری را با داشتن کمتر از 54 درصد رطوبت و بیش از 23 درصد چربی شیر ارزیابی می کنند. مانند داشتن کمتر از 54 درصد رطوبت و بیش از 23 درصد چربی شیر است.

در مغازه ها ، Brie در نسخه های مختلف مانند Bries با رگه آبی ، و همچنین گیاهان ، ادویه جات ترشی جات که به آنها اضافه شده است ، موجود است.

بری با کیفیت بالا دارای شکل چرخ منظم ، پوسته نازک ، سفید با برخی از رگه های قرمز به دلیل موجودات قرمز است. بدنه و بافت آن دارای رنگ خامه ای روشن مشخص ، شفافیت بسیار کمی یا بدون بافت ، صاف ، صاف ، در دمای مصرف روان نیست. باید دارای رایحه ای خوب ، ملایم و ملایم با رایحه میوه ای باشد.

از آنها با شکل نامنظم ، پوسته لزج ، بسیار مرطوب و لکه های زیاد اجتناب کنید. همچنین بررسی کنید که آیا رنگ آن بسیار تغییر رنگ داده ، خیلی شفاف است ، بسیار سفت است یا آبریزش ، دانه ای ، لایه ای است و طعمی بیش از حد ترش ، تلخ ، بسیار شور ، فلزی ، تند ، بسیار آمونیاکی و طعم صابونی دارد.

ذخیره سازی

پنیر بری به عنوان یک محصول لبنی ملایم بسیار فاسد شدنی است و فقط یک هفته می تواند دوام بیاورد.

در خانه ، پنیر بری را به آرامی با موم یا کاغذ روغنی بپیچید تا از رشد یا خشک شدن قالب جلوگیری شود. همچنین به آن اجازه می دهد تا به سن خود ادامه دهد و به طور طبیعی نفس بکشد ، به طوری که طعم آن تازه بماند.

استفاده آشپزی از پنیر بری

بری یکی از متنوع ترین پنیرهای نرم است که می توان با دستور العمل های مختلف آن را آزمایش کرد.

می توانید آن را ساده بخورید ، روی سالاد خود بپاشید یا شیرینی و غذاهای خوشمزه اضافه کنید.

برای تهیه آن را از یخچال خارج کرده و بگذارید به مدت 1 ساعت در دمای اتاق بماند. خوب و خامه ای می شود بنابراین بیشتر طعم آن را می گیرید. گرم کردن آن برای مدت کوتاهی در مایکروویو باعث می شود که در داخل آن کند باشد.

به طور سنتی بری را به صورت گوه های کوچک خرد می کنند و با نان تست معمولی می خورند. همچنین می توانید آن را با انواع غذاهای سرد و نوشیدنی ترکیب کنید. از بری ذوب شده در بسیاری از غذاهای مختلف استفاده کنید تا از خوشمزه بودن و خوشمزه بودن آن لذت ببرید.

بری را به برش های مثلثی برش دهید. پوست آن همراه با بقیه پنیر قابل خوردن است.

در اینجا برخی از نکات ارائه شده است

  • پنیر بری ذوب شده با برگر ، ساندویچ بیکن یا غذای دریایی خوب می شود.

  • به عنوان پیش غذا ، پنیر را با میوه های شیرین یا آجیل ترکیب کنید تا طعم آن کامل شود.

  • پوسته بری یک ظرف شیرینی کلاسیک فرانسوی است ، جایی که یک چرخ کوچک با پنیر بری در یک شیرینی پر از کره پیچیده می شود و تا قهوه ای طلایی پخته می شود.

  • کرپ لورن را با اسفناج ، پنیر بری و ژامبون آماده کنید.

  • آن را در شیرینی ، خورشت یا روی آن با پیتزا یا نان تخت بپزید.

  • دستور تهیه گراتن پنیر بری با سیب زمینی و پیاز کارامل شده را آماده کنید.

مشخصات امنیتی

پنیر بری از جمله نمک و چربی های اشباع شده است که حاوی محصولات لبنی است. آن را در حد اعتدال بخورید.

پنیرهای پیر ، از جمله بری ، دارای میزان زیادی تیرامین هستند و اگر فردی از داروهای مهار کننده مونو آمین اکسیداز (MAOI) مانند فنلزین (ناردیل) پنیر مصرف کند ، ممکن است به یک اورژانس پزشکی مبتلا شود که “بحران فشار خون بالا (فشار خون بالا)“کسانی که علائمی مانند سردرد شدید ، تعریق ، خونریزی بینی ، ضربان قلب سریع ، درد قفسه سینه ، تاری دید ، تنگی نفس و گیجی دارند و باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشند. آنها همچنین باید از رژیم غذایی کم تیرامین به مدت چند هفته بعد پیروی کنند.” قطع این داروها

بنیاد ملی سردرد بری را در “اجتناب” از مصرف غذا دسته بندی می کند.

(سلب مسئولیت پزشکی)

منبع: کلینیک مایو: MAOIs و رژیم غذایی.

همچنین بخوانید ≻≻-

پنیر چدار محتوای تغذیه ای

پنیر ریکوتا محتوای تغذیه ای

≻≻-بازگشت به محصولات لبنی از جانب حقایق تغذیه پنیر بریبه

≻≻-بازگشت به سایت اینترنتیبه

منابع اضافی:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در یک پنجره جدید باز می شود).

  2. تهیه پنیر بری / کامبرت آسان است. (در یک پنجره جدید باز می شود).

  3. بنیاد ملی سردرد-رژیم غذایی سردرد کم تیرامین. –pdfدیدگاهتان را بنویسید