خطرات پودر تالک


رژیم غذایی و پودر بچه در ایجاد فیبروم و سرطان تخمدان چه نقشی دارند؟

به طور تصادفی گروهی از زنان را انتخاب کنید موج اولتراسونیک رحم آنها ، اکثر برخی از آنها تا سن 50 سالگی تومور میوم دارند.و منظور اکثر آنها بالای 80 است. درصد از زنان سیاه پوست و نزدیک به 70 نفر درصد از زنان سفیدپوست همانطور که در ویدیوی من 0:23 مشاهده می کنید پودر تالک و فیبروم، ساعتنیمی از NS زن سفید پوست در حال مطالعه قبلا، پیش از این داشته است فیبروم تا اوایل دهه 40، در حین نیم زن آمریکایی آفریقایی تبار آنها زودتر ، وسط آنهادهه 30به

پس از غلبه بر شوک میزان گستردگی فیبرومها ، سوال بعدی این است، زنlol نژادپرستی؟ آیا آن است رژیم غذایی ، استرس ، [or] قرار گرفتن در معرض محیط زیست؟ شاید دلیل ممکن است سرنخ هایی در مورد علت فیبروم ها ارائه دهد. به عنوان مثال ، آفریقا آمریکایی ها تمایل دارند دارند مصرف کمNS به نظر می رسد میوه ها و سبزیجات ، میوه ها و سبزیجات از فیبروم جلوگیری می کنند.به (میوه های خانواده مرکبات بخصوص محافظت، ولی نگاه كردن نه فقط آب مرکبات، با یکدیگر تاسيس كردن در مطالعه سلامت زنان سیاه پوست.)

جالب هست که اگر شما اندازه گرفتن سطوح بتاکاروتن در نمونه های جدید بافت جراحی فیبروم و رحم طبیعی مجاور.ناهمسان ما غلظت های قابل توجهی پایین تری در فیبروئیدها در بافت های بدست آمده از هیسترکتومی پیدا می کنیم. در حقیقت، همانطور که از 1:23 در داخل قابل مشاهده است فیلم های، بتاکاروتن بود حتی در نیمی از نمونه های فیبروم قابل تشخیص نیست، و tاو همان است بود در سرطان یافت می شود: بیشتر بافتهای سرطانی مورد آزمایش سطوح غیرقابل تشخیص بتاکاروتن نسبت به بافت طبیعی بلافاصله در کنار تومور داشتند. شاید همین باشد آیا کاهش بتاکاروتن به نوعی در ایجاد این بیماری نقش دارد؟ به نظر می رسد کمی پیچیده است ، اما تا آن زمان نمی دانیدشما آن را آزمایش می کنید.

NSتا کنون ، هیچ آزمایش بالینی کنترل شده تصادفی روی میوه ها و سبزیجات برای فیبروم ها انجام نشده است. هرگز. محقق انجام داد انجام دادن آزمایشات تصادفی کنترل شده انواع میوه وسبزیجات در همان زمان در حال مطالعه گوجه فرنگی برای جلوگیری از فیبروم رحم، NSآنها فیبروم را مطالعه کردند به زبان ژاپنی بلدرچینهمانطور که در پرنده هابه این خیلی به من کمک نمی کند کمکم کنیدy انسان ، بدون بلدرچین صبور.

عمل لیکوپن ، رنگدانه قرمز در گوجه فرنگی. حیوان ممکن است مدل دقیق نباشد. نشان دادن عمل لیکوپن انسان. » و، در حقیقت ، یک مطالعه پرستار هاروارد ارتباط روشنی بین مصرف لیکوپن و فیبروم ها پیدا نکرد.، همانطور که در 2:27 در داخل مشاهده شده است فیلم هایبنابراین ، شماNS، میوه و سبزیجات سبز حداقل می تواند انجام دهد دارند این دارای محافظت است ، اما تا زمانی که آن را به درستی آزمایش نکنید ، مطمئناً نمی دانید.

ویتامین دی مرحله یک احتمال دیگر استعامل چرا آفریقا آمریکایی ها به طور نامتناسب از فیبروم رنج می برند.، پس از wعلائم با پوست تیره بیشتر محتمل است است کمبود NS Vایتامینبه NSبه اندازه 80 درصد نسبت زنان سیاه پوست ممکن است مناسب نباشد. Vوقتی تنها با ویتامین D مقایسه می شود خمس زن سفید پوست.

ویتامین D است مهار کردن تکثیر سلولی میوم، حداقل در ظرف پتری، و منt can can کوچک شدن تومورهای موش های خانگی چطور؟ در مردم؟ سرشماری پیدا کردن آن زنان به اندازه کافی ویتامین D سطح خون آنها تقریباً است. یک-سومین کمترین احتمال فیبروم رحمی با این یافته مطابقت دارد که زنانی که در معرض تابش زیاد نور خورشید قرار دارند نیز محافظت می شوند ، اما زنان به طور تصادفی از ویتامین D یا ویتامین D استفاده کردند. NS در مورد دارونما ، مشخص نیست که ویتامین D نقش مهمی در پیشگیری یا درمان فیبروم دارد.

زنان آمریکایی آفریقایی تبار بیشتر احتمال دارد این کار را انجام دهند. تعداد انگشت شماری و همچنین استفاده از پودر بچه به اندام تناسلی دو برابر احتمال فیبروم رحمی، اما می تواند علاوه بر این افزایش دادن خطر سرطان تخمدان ، کشنده ترین سرطان زنان. داخل Memo Show Johnson & Johnson می دانست در مورد خطر سرطان ، اما هنوز تصمیم گرفت که آفریقا را هدف قرار دهد آمریکایی در تبلیغات تصویر یک خانواده آمریکایی آفریقایی تبار شما می توانید آن را در 4:04 از داخل ببینید فیلم هایجانسون و جانسون گفتند ، “به فکر ما باشید به عنوان یک دوست خانوادگی مادام العمر-شاید پودر بچه طول عمر را کوتاه می کند.به NSحداقل آن چیست؟ هیئت منصفه تاسيس كردن 2017 چه زمانی ارائه NS زن 110 میلیون دلار خسارت، و o بودn قضاوت تا سقف 200 میلیون دلار 2016، هزاران پرونده شکایت پس از یک یادداشت داخلی در انتظار است. افشا شده که، دهه ها پیش ، جانسون و جانسون سم شناسان طرف قرارداد هشدار می دهند که این شرکت مطالعات متعددی نشان داده است که ارتباط سرطان را نشان می دهد.به NSکه این خطر را انکار می کندNS صنعت تالک توسط عموم شناخته خواهد شد طبق تشخیص صنعت دخانیات: دانکار بدیهیات در برابر همه شواهد خلاف آن. “

غذاهای آماده کلیدی

  • به نظر می رسد میوه ها و سبزیجات از فیبروم جلوگیری می کنند و آمریکایی های آفریقایی تبار تمایل دارند کمتر از این غذاهای گیاهی استفاده کنند.
  • فیبروئیدها در زنان شایع است ، بیش از 80 درصد از زنان سیاه پوست و نزدیک به 70 درصد از زنان سفید پوست در 50 سالگی تومور میوم دارند که توسط سونوگرافی رحم تعیین شده است و به نظر می رسد که زنان آمریکایی آفریقایی تبار در سنین اولیه رشد می کنند.
  • هنگام اندازه گیری سطوح بتاکاروتن ، معمولاً غلظت های کمتری در فیبرومها و بافتهای سرطانی مشاهده می شود.
  • آزمایشات بالینی تصادفی کنترل شده روی میوه ها و سبزیجات برای فیبروئیدها هرگز انجام نشده است ، بنابراین میوه ها و سبزیجات سبز دارای اثر محافظتی هستند ، اما تا زمانی که در یک کارآزمایی مداخله ای آزمایش نشوند ، به طور قطعی نمی دانیم.
  • آمریکایی های آفریقایی تبار به دلیل سطح ناکافی ویتامین D ممکن است به طور نامتناسب از فیبروم رنج ببرند.
  • پاشیدن پودر بچه بر روی دستگاه تناسلی نه تنها خطر ابتلا به فیبروم را دو چندان می کند ، بلکه خطر ابتلا به سرطان تخمدان را نیز افزایش می دهد که در زنان آمریکایی آفریقایی تبار شایع تر از زنان قفقازی است.
  • طبق یادداشت های داخلی ، جانسون و جانسون از خطر ابتلا به سرطان آگاه بودند ، اما تصمیم گرفتند همچنان آمریکایی های آفریقایی تبار را در کمپین تبلیغاتی پودر بچه مورد هدف قرار دهند.
  • هیات منصفه در صدور حکم در دعوایی علیه این شرکت صدها میلیون دلار غرامت تعیین کرده است و هزاران مورد دیگر نیز در حال رسیدگی است.

چه زمانی من این را شروع کردم مطابقت مقاله فیلم های، NS مشخصاتاد اثرات رژیم غذایی و مکمل های فیبروم، با این حال NS گرفتار آن مماس وحشتناک سرطان تخمدان خوشحالم که این کار را می کنم. چه داستان بزرگی! جای تعجب نیست که مشاغل سخت در حال تلاش برای تصویب اصلاحات مربوط به جرم و جنایت هستند تا میزان خسارتی را که باید برای سهل انگاری یا جرم و جنایت بپردازند ، محدود کنند. این پرونده همچنین مجموعه ای از پرونده های قضایی بود که ارتباطات لعنتی صنعت دخانیات را به خاطر آورد. برای آن داستان ، ببینید:


برای سلامت،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز مشترک نشده اید ، می توانید از ویدیوهای رایگان من مشترک شوید. اینجا ارائه زنده من را تماشا کنید.دیدگاهتان را بنویسید