دستور تهیه بلغور جو دوسر پخته سالم از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور پخت بلغور جو دوسر بدون گلوتن ، گیاهی و پر از پروتئین را به اشتراک می گذارد. این را برای هفته های پرتلاش نشانه گذاری کنید!

وقتی هوا سردتر می شود ، می توانید اسموتی آماده یا پارافیت ماست خود را احساس کنید. اما خوشبختانه گزینه های صبحانه سالم دیگری نیز وجود دارد که می تواند صبح شما را تغذیه کند. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته است و در حالی که دستور العمل های سنتی بلغور جو دوسر حاوی مقداری پروتئین است ، من این دستور را با پودر پروتئین وانیل گیاهی HUM’s Core Strength بسته بندی کرده ام. طعم آن درست مانند یک کیک داغ snickerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده از کتان ، پوره سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش پروتئین و اتصال بلغور جو دوسر به یکدیگر استفاده می کند. این غذای کامل صبحانه مملو از پروتئین است – آن را گرم یا سرد بخورید ، مقداری شیر به آن اضافه کنید یا روی کره بادام بریزید.

پودر قند دارچین را با بلغور جو دوسر پخته شده با دارچین وانیل داغ و چسبناک در فر کارامل کرده و به کیک اسنکردودل اضافه کنید. اگر به جایگزین قند کمتری نیاز دارید ، می توانید دونات را جایگزین کنید.

جو دوسر پخته شده با پروتئین Snickerdoodle

چراغهای مهم مواد تشکیل دهنده

جو دوسر

بلغور جو دوسر اساس جو دوسر پخته شده شما را تشکیل می دهد. آنها منبع خوبی از غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور پخت فولاد یا جو دوسر سریع را توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین HUM Nutrition’s Core Strength

من پودر پروتئین گیاهی وانیل HUM Nutrition’s Core Strength را برای بهترین نتایج توصیه می کنم. از ترکیبی از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین نخود فرنگی تهیه می شود که حاوی 20 گرم پروتئین در هر وعده است.

علاوه بر هضم آسان پروتئین گیاهی ، هضم را با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را به طور همزمان بهبود می بخشد L. acidophilus بیشترین مطالعه پروبیوتیک برای سلامت روده است.

دانه های کتان خرد شده

کتان آسیاب شده به عنوان چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ های موجود در این بلغور جو دوسر پخته می شود. قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، نیازی به تهیه تخم کتان ندارید. کتان به همراه جو دوسر آنقدر مایع جذب می کند که بلغور جو دو سر را در کنار هم نگه دارد. بذر کتان فیبرهای محلول و نامحلول را تولید می کند.

کره بادام

من یک کره بادام طبیعی را تهیه می کنم که فقط از بادام تهیه شده است. Trader Joe’s و Whole Foods مورد علاقه من برای استفاده در دستور غذا هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است ، اما اگر کمی تند هستید ، هر دانه یا مغز دانه در اینجا کار می کند.

سس سیب

پوره سیب شیرین نشده طعم شیرینی می دهد و به اتصال جو دو سر به یکدیگر کمک می کند. همچنین می توانید بیشتر نان موز بلغور جو دوسر را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید