شرکت هوش مصنوعی Moveworks به آستین گسترش می یابدآستین (KXAN) – یک شرکت فناوری دیگر به زودی با آستین تماس می گیرد.

اتاق بزرگ آستین پنجشنبه اعلام کرد که شرکت هوش مصنوعی Moveworks در حال حرکت به منطقه آستین است.

چمبرز می گوید Moveworks یک “پلت فرم AI” را در اختیار شرکت ها قرار می دهد که به درخواست های کارکنان و مسائل مربوط به فناوری اطلاعات و منابع انسانی پاسخ می دهد.

شرکت مستقر در Mountain View ، کالیفرنیا گفت که انتقال به Lone Star State “برای شرکت بسیار مهم خواهد بود زیرا به عنوان پایگاه اصلی این منطقه عمل می کند و از همه کارکنان و مشتریان خود در جنوب حمایت می کند.”

Moveworks به سایر شرکت های فناوری می پیوندد تا به آستین برود. دفاتر این شرکت در منطقه بارتون اسپرینگز واقع شده و در حال حاضر بیش از 20 نفر در آن مشغول به کار هستند.

مدیر عامل Moveworks ، باوین شاه در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “آستین خانه برخی از نخبه ترین اکوسیستم های استعدادی در صنعت فناوری است. اما با دفتر جدید ما می توانیم از بسیاری از مشتریان خود در جنوب حمایت کنیم. زیرا مشتریان ما از پلت فرم ما برای حمایت از کارکنان ما استفاده می کنند. ما بسیار مشتاق هستیم که در توسعه تیم آستین سرمایه گذاری کنیم. زیرا آنها از طریق رهبری خود به هر کارمند روی کره زمین کمک فوری خواهند کرد. “

Charisse Bodisch ، معاون ارشد توسعه اقتصادی اتاق آستین ، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما خوشحالیم که Moveworks که به سرعت در حال گسترش است ، آستین را به عنوان جدیدترین تأسیسات خود انتخاب کرده است. “Moveworks شرکتی است که رفاه و حمایت کارکنان خود را در درجه اول قرار می دهد و هیچ مکان بهتری برای یافتن فرهنگ زندگی و کار وجود ندارد که فرصت های شغلی و کیفیت زندگی بالایی را در مقایسه با اینجا در منطقه آستین ارائه دهد. . “دیدگاهتان را بنویسید