چگونه می توان تولید کننده Soja Equol شد


برخی از باکتری های روده می توانند مزایای غذای سویا را بیش از حد افزایش دهند ، در نتیجه محافظت بیشتر از استخوان ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات، مردان چگونه می توانیم رشد این باکتری های خوب را تقویت کنیم؟

یائسگی است مشخص شده با کاهش استروژن ، که باعث ایجاد علائم ناخوشایند گرگرفتگی می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان این علائم یائسگی ، گزارش شده است که گرگرفتگی بسیاری از زنان مشکل ساز است. ” شما ممکن است خلاصه من را بدانید شواهد موجود از فیتواستروژن های سویا برای تسکین این علائم ارایه شده در من زودتر ویدیو سویا غذا و یائسگیبه که در بحث و گفتگو جدیدترین متاآنالیز در من جدیدتر ویدیو، نحوه تبدیل به تولید کننده Equolبه اگرچه توازن شواهد نقطه به این فواید از من، نتایج مطالعه فردی در همه جا وجود دارد. بله ، برخی مطالعات نشان دادن 20 ، 30 ، حتی 40 درصد بهتر از کنترل ، اما برخی هیچ تاثیری نشان نداد، که می توانید آن را در 0:38 دقیقه مشاهده کنید ویدیوبه

این چیزی است که بوده است اشاره شد از جوامع حرفه ای مانند کالج آمریکایی Oمتخصص اطفال و متخصص زنان و زایمانs در واقع ، تیاین افزودنیها ممکن است جواب دهند ، اما شواهد ناسازگار است. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که مکمل های مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا استخراج شده اند. که درt قدرت بهتر شود اگربه جای مکمل ، من غذا هستم مورد استفاده قرار گرفتبه دوز آن حدود دو وعده غذای سنتی سویا در روز است-مثلا، دو فنجان شیر سویابه در واقع اینطور است همان چیزی است که زنان مسن تر در ژاپن می بینید در حال انجام، و آنها دارای برخی از کمترین فرکانس های گزارش شده از گرگرفتگی در جهان است. هنوز، همچنین بر روی غذاهای سویا ، برخلاف مکمل ها ، انجام شده است گزارش شده نتایج متناقض چرا این همه ناسازگاری؟ ممکن است به باکتری های روده ما مربوط باشد.

افرادی که خوردن غذاهای تهیه شده از دانه های سویا که دارای ایزوفلاونهای ارتقا دهنده سلامت ، تمایل به داشتن تعداد کمتر بیماریهای مزمن مختلف، مانند “بیماریهای قلبی عروقی ، پوکی استخوان و برخی سرطانها مانند سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ” ، بنابراین جیکی ما با خوردن غذای سویا بیشتر از این حفاظت برخوردار شوید؟ که درt می تواند کمی پیچیده تر از این باشد. برخی از باکتری های روده ای وجود دارند که می توانند ایزوفلاون های موجود در سویا را به ترکیب بالقوه مفیدتری تبدیل کنند تسخیر کردن، مردان nهمه افراد می توانند این تحول را ایجاد کنندبه چرا که نه؟ بزیرا همه افراد انواع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند. وجود دارد دو نوع مردم در جهان: بسته به فلور روده ای ، تولیدکنندگان equol و غیر تولیدکنندگان equol. تیخود ممکن است کمک در مورد مزایای سلامتی که در آزمایشات بالینی مشاهده می کنیم ، حساب کنید. ممکن است توضیح دهد که چرا برخی افراد از سویا بیشتر از دیگران سود می برند.

مثلا، ممکن است به یاد داشته باشید a مطالعه ای را که پوشش دادم زودتر درباره نحوه عملکرد شیر سویا جلوگیری کردن از دست دادن استخوان در ستون فقرات در زنان یائسه، که در 2: 3 نشان می دهم2 در من ویدیوبه خوب، اگر شما به اشتراک بگذاریدشماe زنان به تولیدکنندگان equol و تسخیر کردن غیر تولیدکنندگان ، پیدایش خواهی کرد سویا در معادله کار می کرد غیرتولید کنندگان، ولی این به نظر می رسد حتی در زنانی که باکتری های روده ای آنها بهتر عمل می کند می توان سویا را به سطح بعدی برسانید

زنان ژاپنی برابرترند انجام دادن از سویا که می خورند ، علائم یائسگی کمتری دارند، همانطور که در ساعت 2:55 دقیقه مشاهده می کنید ویدیوبه برخی مطالعات پیشنهاد دادن مردان تولید کننده اکوول کمتر می توانند به سرطان پروستات مبتلا شوند. اگر چنین باشد ، شاید ما باید معاینه کردن احتمال بهبود محیط روده به فعال کنید حتی تولید تنها اقلیتی از جمعیت بالغ غرب می توان تولید کردن بااینکه تقریبا هر گونه جانوری دیگر عمل می کند قادر بودن به آن را تولید کند بدون هیچ مسئله. در واقع اینطور است بدست آورد نام آن از آنجا که اولین بار در آن کشف شد اسب سواریبه که دربه اندازه کافی جالب است ، اسب equ تولید کنید در حین این تابستان ، ولی نه این زمستان ، برای زمان تابستان است وقتی باکتری های روده ای آنها وجود داشته باشدو دسترسی به فیتواستروژن ها در شبدربه تیکلاه اولین سرنخ ما بود که equol از گیاهان ساخته شده است

“این س questionال مهمی را مطرح می کند ، یعنی جیکی ما کسی را که می گیرد بگیرد nOt equol بسازید و آنها را به equol تبدیل کنیدتهیه کننده؟ مطمئن، آیا ممکن است که برعکس انجام دهید؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، مانند پاک کن فلور روده ، به احتمال زیاد این کار را با خلاص شدن از شر انجام می دهد اشکالات خوب شما ، اما چگونه می توانید به دست آوردن اشکالات خوب است؟ استراتژی های پیشنهادی عبارتند از تغییر رژیم غذایی یا پروبیوتیک ها

رژیم های معمول پروبیوتیک کار نمی کند کمک، با اينكه، پس تغییرات رژیم چطور؟ آحدود نیمی از افراد ژاپنی و کره ای می توانند تولید کردن مساوی ، اما فقط به اندازه پایین یکی که در هفت آمریکایی ها می توانبه ایا می تونمباش برای خوردن سویا بیشتر در آسیا؟ این منطقی خواهد بود: مناگر سویا زیاد بخورید ، می توانید رشد باکتری ها در روده را که می توانند سویا را هضم کنند ، تقویت کنید. آ ماه مواجهه با مکمل های ایزوفلاون سویا کار نکرد تبدیل صاف-غیر تولیدکنندگان به تولیدکنندگان، اگر چهبه آبعد از فقط دو هفته نوشیدنی سه یک لیوان شیر سویا در روز، اگر چه، سه از شش زنان جایی که تبدیلقرمز به صاف-تولید کنندگان همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 در من ویدیو، fیا مثال، آ زن آغاز شد به ندرت کسی را انجام می دهد تسخیر کردن اصلاًبه پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او آن را دریافت کرد پین معادل خوب چه زمانی محققان باعث شد بیشتر بنوشد، اما منبرای همه زنان کار نمی کند و وقتی که محقق تلاش کرد همان آزمایش روی مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. بآه به صفحه طراحی

آیا گروهی از غربی ها وجود دارد؟ با سرعت تولید بالا از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما ممکن است بتواند داشته باشد یک سرنخ؟ گیاهخواران دارند یکی از بالاترین نرخ های تولیدی است که تاکنون ثبت شده است و است بیشتر از چهار بارها به احتمال زیاد بودن تولیدکنندگان equol به عنوان همتایان غیر گیاه خوار خود. Wاو؟ محقق با توجه به داده های متناقض سویا ، فکر نکنید که ناشی از سویا است، مردان آیا آن را بودن زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک می خورند، مثلا فیبر؟ یا، شاید دمصرف چربی چربی کاهش می دهد توانایی فلور روده برای ساختن equol ، یا شاید این دارد با مصرف کلسترول ارتباط داردبه تجزیه و تحلیل رژیم گیر از تولید کنندگان، به نظر میرسد آنها است بیشتر احتمال دارد می خورد مقادیر بیشتر کربوهیدراتهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبربه

Rمتقاضیان تلاش کرده اند ger مکمل های غذایی همراه با سویا ، اما به نظر نمی رسد که کار کند. در مورد کسانی که رژیم های گیاهی می خورند هر چه باشد ممکن است به زودی بودن تنها اکثریت باقیمانده تولیدکنندگان به عنوان یک جمعیت آسیایی همچنان رژیم غذایی خود را غربی می کنند.

TAKEAWAYS مهم

 • با توجه به توازن شواهد ، سویا در تسکین علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن غذاهای سویا می تواند تعداد بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سرطان های سینه ، پروستات و روده را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاونهای موجود در سویا را به اکوول تبدیل کنند که به طور بالقوه مفیدتر است ، اما همه انواع خاصی از باکتری ها را برای این کار ندارند.
 • این تفاوت در فلور روده می تواند به توضیح تغییرات مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • کسانی که باکتری های روده ای آنها می توانند equol تولید کنند ، ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند و برای مثال سرطان پروستات کمتر باشد.
 • تنها اقلیتی از بزرگسالان غربی می توانند معادل تولید کنند ، اگرچه تقریباً همه گونه های جانوری دیگر قادر به انجام این کار هستند.
 • Equol از گیاهان ساخته شده است.
 • گیاهخواران یکی از بالاترین نسبت تولید ارگانیک را دارند و بیش از چهار برابر بیشتر از افراد غیر گیاهخوار احتمال تولید ارگانیک دارند.

چه چیزی در مورد کمک با خیال راحت به کنترل گرم گرم بودآاو هست؟ بررسی من ویدیو فیتواستروژن های سویا برای یائسگیبه

خوردن گیاهان تعدادی از اثرات سالم بر باکتری های خوب روده ما دارد. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: درون داستان
 • میکروبیوم: ما چیزی هستیم که آنها می خورند
 • فلاش بک جمعه: پری بیوتیک ها – مراقبت از باغ داخلی ما
 • چیست وانتروتیپ میکروبیوم روده ما؟
 • چطور عوض کنیم وانتروتیپ ما
 • چگونه یک سیستم روده ای سالم ایجاد کنیم
 • چگونه می توان یک اهدا کننده فوق العاده برای مدفوع شد
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: خوب دیس بیوز – گرسنگی به خود میکروبی ما
 • آیا فیبر یک اثر ضد التهابی مثر است؟
 • فواید دانه کتان برای التهاب
 • از خرما برای سلامت روده بزرگ استفاده کنید

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را مشاهده کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد
 • 2016: چگونه نباید بمیریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و تبدیل 15 قاتل برتر ما
 • 2015: غذا به عنوان دارو: با رژیم غذایی از ترسناک ترین بیماری ها پیشگیری و درمان کنید
 • 2014: از میز تا توانایی: با غذا با معلولیت مبارزه کنید
 • 2013: بیش از یک سیب در روز
 • 2012: علل اصلی مرگ را مشخص کنید

دیدگاهتان را بنویسید