3 مسابقه برتر هفته هشتم فوتبال دبیرستان تگزاساوستین (ککسان) – دل واله پس از دریافت شش بازی اول خود در برابر آکینز جمعه شب ، 76 امتیاز دارد. در حال حاضر کاردینال ها برای یکی از ویژگی های ما در این آخر هفته به غرب سفر می کنند.

در حالی که تنها چهار بازی در فصل عادی باقی مانده است ، برنامه انتخاباتی فشرده است. دل واله باید در اواخر فصل برای صعود به مرحله پلی آف صعود کند. این یک چالش سخت برای 5-1 دریاچه تراویس کاوالیرز خواهد بود.

در منطقه 12-5A ، Dripping Springs قصد دارد در مسابقه شدید منطقه بین ببرها ، سگوین و دبیرستان جانسون بدون شکست باقی بماند.

در اینجا خلاصه ای از بهترین بازی های این هفته در مرکز تگزاس آمده است.

هفته هشتم بهترین مسابقات

دل واله در دریاچه تراویس | منطقه 26-6A | جمعه ساعت 19:30 ورزشگاه کاوالیر

در حالی که کارت ها از اولین برد چشمگیر خود در این فصل لذت می برند ، لیک تراویس در بازی منطقه ای با برتری 5-1 و 3-0 با پیروزی بر آستین High 63-3-3 پیشرفت کرده است.

Cavs با ضربات پویا 1-2 ضربه از پشت به زمین ارائه می دهد و دی جی جانسون 587 یارد و 8 تاچ تاون و نیکو همیلتون با 445 یارد و 4 تاچ تاون عجله می کنند. با وجود رکورد 1-1 ، کاردینال ها هنوز شانس صعود به مرحله پلی آف را دارند. در حال حاضر با سان مارکوس مقام پنجم را کسب کرده است. آکینز و بووی با نتیجه 2-1 به مقام سوم دست یافتند ، اما دل واله با آکینز مساوی کرد.

اندرسون در جورج تاون | منطقه 11-5A D1 | جمعه ساعت 19 در میدان بیرکلباخ

منطقه 11-5A D1 دارای چهار تیم است که در مقام چهارم قرار گرفته اند. اندرسون و جورج تاون دو تا از این تیم ها هستند ، بنابراین این مسابقه می تواند کلیدی برای صعود به پلی آف باشد.

جورج تاون هندریکسون را با نتیجه 56-9 شکست می دهد و اندرسون نیز در تلاش است تا پس از دو بازی باخت بازیابی کند. کالین پیج یک تروجان است که 1135 یارد و 16 تاچ تاون را اجرا کرد.

یادبود جانبازان در قطره چشمه | منطقه 12-5A D1 | جمعه ساعت 19:30 ورزشگاه ببر

ببرها یکی از بهترین جنایات در منطقه هستند. از شش برد آنها ، کمترین نتیجه Dripping Springs 44 امتیاز بود که در بازی افتتاحیه آنها مقابل کرویل تیوی به دست آمد.

مهاجم دفاعی آستین نووساد 1874 یارد و 28 تاچ داون را پرتاب کرد ، در حالی که 8 گیرنده دیگر بیش از 100 یارد دریافت کردند. Dripping Springs یکی از سه تیمی است که در مسابقه منطقه ای 3-0 پیروز شد. یادبود جانبازان سن آنتونیو با رکورد 2-1 در مکان چهارم قرار دارد.

توپ بازی های دیگر

  • بووی مقابل آکینز در ورزشگاه برگر
  • مک نیل از رااند راک
  • Leander در پارک سرو

دیدگاهتان را بنویسید