تزریق پرکننده (ژل) ، پروتز چربی و لب برای صاف شدن و حجم دهی لب ها


داشتن لبهای بزرگ و برجسته همیشه به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده است. لب ها را با پروتز بزرگ کنید یا تزریق ژل یا تزریق چربی لب ها را حجیم و برجسته می کند و زیبایی کل صورت را افزایش می دهد. به خصوص افرادی که لب های باریک دارند می توانند از این روش ها سود ببرند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد و بنابراین با گذشت زمان ، لب ها به تدریج حجم خود را از دست می دهند و باریک می شوند. با آن لب ها را بزرگ کنید تزریق ژل و تزریق چربی و ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را بهبود بخشد و با ظاهری کاملا طبیعی لب های باریک را حجیم و شکننده کند. در کلینیک تناسب اندام رازی ، روش های تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب انجام می شود تا لب های شما مطابق با جدیدترین روش های روز دنیا علامت گذاری شود. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

متقاضیان ایده آل برای تقویت لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندید مناسبی برای بزرگ کردن لب ها باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازکی دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن کوچک شده است ، نتایج بسیار خوبی از این جراحی به دست خواهند آورد. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و انتظارات واقع بینانه ای از نتایج عمل داشته باشند.

اقدامات قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید از دستورالعمل برخی پزشکان پیروی کنند. در مواردی که قرار است تزریق چربی یا پروتز لب انجام شود ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، داروهای گیاهی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • عصر قبل از عمل ، از خوردن یا نوشیدن مایعات بعد از kl اجتناب کنید.
  • وقتی به کلینیک می روید ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش و استفاده از جواهرات و لنز خودداری کنید.

انواع روش های تقویت لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، می توان از روش های مختلفی برای بزرگ شدن لب ها استفاده کرد تا بیمار ظاهر دلخواه خود را بدست آورد. روشهای موجود عبارتند از:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید برای بزرگ شدن لب است.

فواید پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب ، یک روش دائمی تقویت لب است که نتایج برجسته تر و قابل مشاهده تری نسبت به ژل های تزریقی دارد و بنابراین جایگزینی مناسب برای بیمارانی است که به طور طبیعی لب های باریک دارند. مزیت اصلی این روش دائمی بودن نتایج است در حالی که ژل های تزریقی موقتی بوده و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

جراحی پروتز لب

جراحی پروتز لب نسبتاً ساده است و انجام آن حدود یک ساعت طول می کشد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته بسته به تکنیک جراحی می توان برشی را در جاهای دیگر ایجاد کرد. سپس پزشک یک کانال کوچک در لب ایجاد می کند تا جایی برای قرار دادن پروتز ایجاد شود. بازکردن این تونل کوچک در لب برای قرار دادن صحیح ایمپلنت در لب بسیار مهم است و نتایج طبیعی ایجاد می کند. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش در لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطرات و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض جانبی احتمالی شامل رد پروتز با بافت بدن ، عفونت ، جابجایی پروتز ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها می شود. با انتخاب یک جراح ماهر و با تجربه که از دانش بالایی برای انجام این جراحی برخوردار است ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از روش های یکنواخت سازی لب ها تزریق ژل (فیلر) به لب است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً برای بزرگنمایی و برجسته سازی لب ها استفاده می شوند ژل های تزریقی استفاده کنید. تکنیک های تزریق ژل و موادی که برای تزریق ژل استفاده می شود بسیار متفاوت است و بنابراین بیماران با گزینه های زیادی روبرو هستند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب برای آنها این است که در ظاهر احساس امنیت بیشتری می کنند. تزریق زل ظاهر برجسته و شاداب لب ها را بازیابی می کند. برآمدگی لب ها همچنین باعث می شود اجزای صورت با یکدیگر همخوانی بیشتری داشته باشند.

عملکردهای تزریق ژل لب

بزرگ کردن لب با ژل با نتایج دلپذیری همراه است که فقط در 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست زیرا خود ژل حاوی مقداری لیدوکائین یا مواد بیهوشی دیگر است. نتایج تزریق ژل روی لب ها موقتی است زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. معمولاً به بیمارانی که می خواهند پروتز لب داشته باشند و لب هایشان به طور دائمی بزرگ شده است توصیه می شود ابتدا ژلی را به لب تزریق کنند تا ببینند پروتز لب به نتایج دلخواه آنها می رسد یا خیر.

خطرات تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب به طور کلی با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی دارد که انتخاب می کند و اینکه بدن او تا چه حد می تواند خوب شود. عوارض جانبی تزریق ژل که بسیار خفیف هستند شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام احتیاطی ساده ، این عوارض جانبی کاهش می یابد و همه این عوارض جانبی طی چند روز برطرف می شود. عارضه جدی تر و خطرناک تر ، واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است ، که البته به ندرت اتفاق می افتد.

تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از روش های برجسته سازی و فرم دهی به لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که دوست دارند لب های حجیم و برجسته تری داشته باشند اما دوست ندارند ماده خارجی را به بدن تزریق کنند ، روش تزریق چربی عالی روی لب. ژل های تزریقی از بافت های بدن حیوانات به دست می آید ، اما روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار استفاده می کند و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود زیرا ماده مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی یک روش ساده و سرپایی است و بهبودی تنها چند ساعت طول می کشد و پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل ظاهری بسیار طبیعی و ملایم دارد و این نتایج بین 6 ماه تا بیش از یک سال دوام دارد.

روش انتقال چربی

در روش تزریق چربی ، ابتدا با کمک لیپوساکشن مقداری چربی از ناحیه ای از بدن مانند شکم و ران گرفته می شود. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر اینکه قرار باشد لیپوساکشن اصلی و لیپوساکشن به طور همزمان انجام شود. پس از لیپوساکشن ، چربی به دست آمده غنی شده و با سوزن بسیار ریز با استفاده از سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق فقط دو نقطه قرمز کوچک روی لب ها ایجاد می کند که شعاع آنها کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال لب های برجسته تری می خواهند ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند سایر جراحی ها ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل تزریق چربی یا تزریق چربی رخ دهند و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف می شوند. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند این است که تعدادی از سلول های چربی در حین انتقال چربی می میرند. جراحان باتجربه از تکنیک های مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای انجام تزریق چربی ، تزریق را مرحله به مرحله انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیکی دارد که برای بزرگ کردن لب استفاده می شود. با این حال ، اکثر بیماران می توانند در یک روز به حالت عادی بازگردند ، مگر اینکه از بیهوشی عمومی برای جراحی استفاده شود. بعد از هر بار بزرگ شدن لب می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته ادامه یابد. میزان درد و ناراحتی بعد از جراحی بسیار کم است و بندرت نیاز به تجویز مسکن دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *