جیمز تالاریکو ، نماینده کنگره تگزاس می گوید که پس از انتخاب مجدد جمهوری خواهان منطقه رااند راک ، برای سال 2022 به آستین نقل مکان می کند.اوستین (تگزاس تریبیون)-نماینده ایالت جیمز تالاریکو از D-Round Rock روز چهارشنبه اعلام کرد که برای انتخاب مجدد در منطقه دیگری از مجلس نمایندگان کاندیدا می شود زیرا منطقه فعلی وی مجدداً به نفع جمهوری خواهان انتخاب می شود.

تالاریکو گفت سلیا اسرائیل ، دموکرات فعلی ، نامزد نمایندگان ناحیه 50 در مجاورت ناحیه 50 خواهد بود ، زیرا او در حال آماده شدن برای انتخاب مجدد نیست زیرا او خود را برای نامزدی شهرداری آستین آماده می کند. او کمپین جدید خود را با حمایت غول های سیاسی دموکرات تگزاس از جمله بتو اورورک ، وندی دیویس و خواکین کاسترو اعلام کرد.

تالاریکو در حال حاضر نماینده خانه 52 است ، که قرار است در تقسیم مجدد قرمزتر باشد. از حوزه انتخابیه ای که جو بایدن رئیس جمهور آن با 10 درصد پیروزی به منطقه ای که دونالد ترامپ در آن 4 درصد پیروز شده است ، حرکت کنید. در همین حال ، حوزه 50 در مجلس نمایندگان به احتمال زیاد آبی باقی می ماند. پس از توزیع مجدد

تالاریکو در توئیتر خود نوشت: “جمهوریخواهان مرا در ناحیه من مورد هجوم قرار دادند.” “اگر آنها فکر می کنند می توانند من را در مجلس متوقف کنند ، خوب است دوباره فکر کنید.”

تالاریکو در مورد چگونگی پیشنهاد جمهوری خواهان بدون اینکه از او بخاطر پیشنهاد یک حوزه انتخابیه متمایل تر عصبانی شوند ، صحبت کرد.

این که آیا تالاریکو می تواند از رقابت های اولیه برای HD-50 جلوگیری کند ، یک س openال باز است. اوایل روز چهارشنبه ، رودی متایر ، عضو شورای شهر Pflugerville اعلام کرد که به دنبال نامزدی در انتخابات است.

اعلام تالاریکو تنها چند ساعت پس از تصویب نقشه پیشنهادی از سوی مجلس نمایندگان انجام شد و انتظار می رود در آینده چندین تغییر عمده ایجاد شود.

این مقاله در اصل در تگزاس تریبیون (www.texastribune.org) منتشر شده است. تگزاس تریبیون یک سازمان رسانه ای غیر انتفاعی و غیرحزبی است که در مورد مسائل عمومی ، سیاسی ، دولتی و ایالتی به ساکنان تگزاس اطلاع می دهد و با آنها همکاری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید