دپارتمان مدیریت اضطراری ساکنان تگزاس را تشویق می کند تا در پی بارندگی شدید خسارت طوفان را گزارش دهند.آستین (KXAN) – دپارتمان مدیریت اضطراری تگزاس از تگزاسی هایی که اخیراً تحت تأثیر آب و هوای شدید قرار گرفته اند ، تشویق می کند تا خسارت مالی خود را گزارش دهند.

TDEM می گوید ساکنان می توانند از تحقیقات خسارت State State of Texas Tool (iSTAT) برای گزارش خسارت به خانه ها و مشاغل خود استفاده کنند.

مرکز تگزاس چهارشنبه تا پنجشنبه تحت تأثیر طوفان های شدید قرار گرفت و بیشترین بارندگی را از سال 2019 در این منطقه به ارمغان آورد. میزان بارندگی بین 1 تا 8 اینچ در منطقه است و بیشترین بارندگی در شهرستان های هایس ، کالدول و فایت است.

چندین تقاطع و جاده کم نور بسته شده است. در اوج سیل بیش از 100 کشتی خط پایین بسته شد. چندین عملیات نجات آبهای بالا نیز در سان مارکوس انجام شد.

اطلاعات ارائه شده از طریق این ابزار به مقامات مدیریت اضطراری کمک می کند تا تعیین کنند که آیا ایالت الزامات فدرال برای کمک به حوادث را برآورده می کند یا خیر.

نیم نیم ، کمیسر مدیریت اضطراری تگزاس ، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “جمع آوری اطلاعات از طریق بررسی خسارت iSTAT اطلاعات مهمی را در مورد خسارات وارده در حوادث آب و هوایی به مقامات مدیریت اضطراری ایالتی و محلی ارائه می دهد.” تگزاسی ها می توانند با پر کردن اطلاعات نظرسنجی و به اشتراک گذاری اطلاعات مربوطه کمک کنند. جزئیات و بارگذاری عکس ها برای پشتیبانی از این روند. “

جان هونوره ، هواشناس TDEM در بیانیه مطبوعاتی گفت: “سیل در حوضه های اصلی رودخانه ، به ویژه پایین دست گوادالوپ ، می تواند تا هفته آینده در سراسر دشت های ساحلی مرکزی ادامه یابد.”

ساکنان می توانند با انتخاب “رویداد باران شدید اکتبر” به صورت آنلاین از این ابزار استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید