رای دهندگان تصمیم خواهند گرفت که آیا تمدید قرارداد مدرسه با Leander ISD 772 میلیون دلار را برای دبیرستان تأیید کنند یا خیر.


لندر ، تگزاس (KXAN) – رای دهندگان مدرسه مستقل Leander در ماه نوامبر تصمیم می گیرند که آیا بسته اوراق قرضه 772.2 میلیون دلاری را برای تأمین نیازهای رشد در منطقه تصویب کنند یا خیر.

این بزرگترین اوراق قرضه صادر شده توسط منطقه است.

باند شامل سه پیشنهاد است و به دنبال رفع 12000 رشد دانشجویی در 10 سال آینده است.

این شامل به روزرسانی پردیس های موجود برای پیگیری سرعت ساخت پردیس های جدید است.

بهبود دبیرستان امید جدید یکی از آنهاست.

Tommie Hart’Dunlap گفت: “آن سال ما یک طوفان یخی بزرگ داشتیم. ما با یک طوفان یخ شروع کردیم.”

ژانویه 1997 بود که Tomie Hart’Dunlap دبیرستان New Hope را راه اندازی کرد.

هارت دانلاپ می گوید: “در آن زمان ، لیاندر برنامه های ترک تحصیل ، پیشگیری و بازیابی نداشت.” “در آن زمان فقط دبیرستان لیاندر وجود داشت.”

Hart’Dunlap به فارغ التحصیلی صدها دانش آموز کمک کرده است که در غیر این صورت نمی توانستند.

هارت دانلاپ گفت: “ما دانش آموزانی داریم که از بستگان بیمار مراقبت می کنند ، دانش آموزانی داریم که باید از خواهر و برادر یا پسرعموی خود مراقبت کنند و دانشجویانی داریم که از نظر قانونی با مشکل روبرو هستند.” “اگر یک مدرسه شبانه وجود دارد که می توانند به آنجا بروند ، بیایید این کار را انجام دهیم. چطور ، آیا می توانید صبح زود بیایید؟ من با آنها ملاقات می کنم و کار را تمام می کنم.”

برای بردلی هافمن ، او مجبور بود یک روز در خانه کار کند تا برخی قبض ها را پرداخت کند. هافمن دو سال پیش از New Hope فارغ التحصیل شد.

بردلی هافمن هنگام تحصیل در دبیرستان نیو هوپ در یک تعمیرگاه اتومبیل در دبیرستان کار می کرد.

هافمن گفت: “اگر اینجا نبود ، احتمالاً نمی بود.” “من مدرک دبیرستان دارم. این از هر کس دیگری در خانواده ام بهتر است. صادقانه بگویم ، من اولین فردی در خانواده هستم که از دبیرستان از طرف پدر فارغ التحصیل شدم. اکنون آنجاست و بسیار عالی است.”

ساختار امید جدید از دهه 1990 ثابت مانده است. در صورت تصویب این پیوند ، مقامات منطقه ای مدرسه می گویند که می تواند مدارس را گسترش داده و تعداد دانش آموزان را تقریباً سه برابر کند.

سخنگوی ISD Leander ، کوری رایان ، گفت: “آنها 1.5 میلیارد دلار برای پروژه از طریق فرآیندها و سایر گروه های اجتماعی ارزش گذاری کرده اند.” هیئت مدیره مدرسه به پیشنهاد نهایی رسیده است. ”

این اوراق مشارکت 772.2 میلیون دلار شامل ساخت مدرسه جدید ، به روز رسانی فناوری و ارتقاء قدیمی مدرسه است.

  • پیشنهاد A iشامل پروژه های جدید ساخت و ساز ، نوسازی و جایگزینی تجهیزات به ارزش 727.2 میلیون دلار است.
  • پیشنهاد باین شامل 33.3 میلیون دلار برای جایگزینی دستگاه های فناوری موجود ، از جمله لپ تاپ های دانشجویی و هیات علمی ، در سه سال آینده است.
  • پیشنهاد جاین شامل 11.7 میلیون دلار نوسازی و ارتقاء روشنایی/صدا برای مراکز هنرهای نمایشی دبیرستان و منطقه است.

مقامات محلی می گویند این اوراق به معنای افزایش مالیات بر اساس مکانیسم طبقه بندی بازپرداخت بدهی ها با استفاده از جمع آوری مالیات از افزایش ارزش دارایی نیست.

کوری رایان می گوید: “ما می خواهیم برای رای دهندگان خود شفاف باشیم. ما ارزش مالیات خود را کنترل نمی کنیم. مالیاتها ثابت می مانند ، اما اگر ارزش مالیات افزایش یابد ، می تواند باعث افزایش مالیات شود.”

رای گیری زودهنگام از 18 اکتبر تا 29 اکتبر هفته آینده برگزار می شود. روز انتخابات سه شنبه 2 نوامبر 2021 است.

لیست کاملی از اوراق قرضه را می توان در اینترنت یافت.

دیدگاهتان را بنویسید