شورای شهر آستین برای حمایت از اجاره به یادبود سیل پیاز نهر رای می دهداوستین (KXAN) – در اینجا آنچه را که ما پیش از جلسه پنجشنبه شورای شهر آستین نظارت می کنیم مشاهده می کنیم.

یادبود تاب آوری سیل و نهر پیاز

شورای شهر می خواهد مصوبه ای را تصویب کند که مدیر شهر اسپنسر کرونک را برای شناسایی فرصت های مالی برای افزایش پیشگیری از سیل تعیین می کند. این ورودی همچنین از Cronk می خواهد تا توصیه هایی را برای در نظر گرفتن قرار دادن یادبود سیل هالووین در پارک شهری Onion Creek ارائه دهد.

منطقه نهر پیاز در جریان سیل هالووین 2013 و 2015 آسیب قابل توجهی دید.

صحبت از سیل …

آستین به ریختن پول در تونل های مرکز شهر که برای جلوگیری از سیل طراحی شده است ، ادامه می دهد. شورای شهر به یک قرارداد 2.2 میلیون دلاری برای صفحه نمایش جدیدی که برای تمیز کردن و فیلتر بهتر تونل والر کریک طراحی شده است ، رای خواهد داد.

“پس از سه سال کارکردن تونل ، ارزیابی مهندسی به این نتیجه رسید که فرکانس تمیز کردن وسایل نظافتی Bosker موجود برای جمع آوری مقدار زیادی زباله مناسب نیست ، در نتیجه” چسباندن “صفحه ها و ناتوانی در عبور یکنواخت صفحه ها.” کمی آب باران جاری است. “یک مقام شهر در سند دستور کار گفت.

بر اساس سوابق شهر ، پروژه تونل والر کریک ، که در ابتدا توسط رای دهندگان در سال 1998 تأیید شد ، با “شرایط غیر منتظره ، ناسازگاری در طراحی و تنظیمات سایت” ضربه خورد.

بیشتر: تونل Waller Creek با توجه به مشاغل محلی

آشکارترین اشتباه این است که قسمتی از تونل اصلی برای مبهم ساختن نمای محافظت شده از کنگره تگزاس طراحی شده است. مهندسان ، شهرها و طراحان این نقص را از دست دادند و مجبور شدند بخشی از تونل را بازسازی کنند.

شورای شهر کمک بیشتر به اجاره را اعلام می کند

اعضای شورا قصد دارند اجازه استفاده از وجوه کمک اجاره را از طریق اداره مسکن شهر صادر کنند. آخرین 6.6 میلیون دلار بودجه دولت فدرال قرار است تا 30 ژوئن 2022 به خانوارهای آسیب پذیر ارائه شود. طبق اسناد شهر ، این قرارداد همچنین شامل زمینه ای برای کارهای اضافی برای بازاریابی و ترویج می شود.

برنامه کلانتری دادگاه شهرداری

دفتر مارشال شهر ممکن است به عنوان بخشی از دادگاه شهرداری آستین با تأیید شورای شهر ایجاد شود. این بخشی از طرح ایمنی عمومی آستین است و افسران APD را قادر می سازد در جوامع خود کار کنند.

هنگامی که اداره پلیس شهر به طور کامل اجرا شود ، APD افسران را از دادگاه شهر به گشت یا سایر بخشهای APD منتقل می کند.

نکاتی در مورد معافیت مزرعه

رای دیگری از مدیر شهر اسپنسر کرانک می خواهد تا برنامه متقاضیان هیئت سازش را برای متقاضیان مزرعه مسکونی که درخواست استثناهای ویژه دارند ایجاد کند.

درآمد خانوار متقاضی باید کمتر از 200 درصد سطح فقر فدرال باشد یا باید در یکی از موارد زیر شرکت کند:

  • برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP)
  • برنامه بیمه سلامت کودکان (CHIP)
  • برنامه خط تلفن
  • برنامه جامع کمک های انرژی شهرستان تراویس (CEAP)
  • برنامه دسترسی به پزشکی (MAP)
  • درآمد امنیتی اضافی (SSI)
  • پشتیبانی مسکن جانبازان (VASH)
  • Medicaid

ما بر این آرا نظارت می کنیم و آخرین به روز رسانی را در روز پنجشنبه ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید