4 راه برای یافتن طاقچه خود به عنوان مربی تغذیه


لیز دورانت قابل توقف نبود.

او در 8 سال قبل از حرکت به مسابقات فوق ماراتن 25 ماراتن را پشت سر گذاشت – همه اینها در حالی که مشغول حرفه ای سخت در حسابداری و امور مالی بود ، سه فرزند را بزرگ کرد ، مکرر حرکت کرد و در یک تنیس رقابتی کوچک نیز فشار آورد.

به دورانت در سن 45 سالگی پیشنهاد شد که به عنوان مربی شخصی در یک باشگاه بدنسازی محلی کار کند. او تصمیم گرفت که آن را بپذیرد ، در فرصتی که برای عشق دویدن به شیوه ای معنی دار و هدفمند به اشتراک گذاشت.

او ابتدا وارد زندگی جدید خود شد و برای کسب تخصص در زمینه تغذیه (از طریق گواهینامه های PN سطح 1 و سطح 2) ، استقامت و مربیگری ویژه زنان کار کرد.

هر هفته او 10 تمرین گروهی آموزش می داد. 20-30 ساعت برای آموزش مشتریان شخصی و آنلاین صرف کنید. تمرین برای مسابقه بعدی ؛ حذف گواهینامه ها و سایر آموزش های مداوم ؛ و البته در کنار خانواده و دوستانش نیز باشید.

در اوایل دهه 50 ، دورانت متوجه شد که برآورده کردن الزامات دشوارتر شده است. گرگرفتگی ها او را شب ها بیدار نگه می داشت. صدمات شایع شد. دورانت احساس سوختگی کرد و تلاش کرد تا برنامه خود را رعایت کند.

او پذیرفت که وارد مرحله جدیدی از زندگی می شود. دورانت با کمک مربی ، شیوه زندگی و عادات تغذیه ای خود را تغییر داد.

دورانت می گوید: “من باید واقعاً درباره آنچه مهم بود قضاوت کنم و برخی چیزهایی را که مهم نبودند کنار بگذارم.” “من آموزش دادم تا مشتریانم را با نیازهای آموزشی خود متعادل کنم و” سنگ های بزرگ “خود را اولویت بندی کنم – خواب ، استرس ، حرکت و غذا.”

خیلی زود دورانت برگشت تا حالش خوب شود و برنامه اش را خرد کرد.

و این طوری به او ضربه زد.

او مشاغل مربیگری خود ، Affinity Fitness ، را بر زنانی مانند خود متمرکز می کند: افراد 50 ساله ای که می خواهند یک زندگی فعال ، شلوغ و سالم را حفظ کنند ، حتی زمانی که با واقعیت پیری برخورد می کنند.

و به این ترتیب او در نهایت به عنوان مربی تغذیه ، طاقچه خود را پیدا کرد. در اینجا چهار درس آموزنده است که دورانت از تجربه خود کسب کرده است – به علاوه نکاتی که شما نیز می توانید امتحان کنید.

مربی دارای مجوز تغذیه دقیق لیز دورانت.

درس 1: آن را شخصی کنید.

هرچه بیشتر با مشتریان خود بفهمید که با چه چیزی روبرو هستند ، می توانید به طور م moreثرتری از آنها حمایت کنید.

دورانت می دانست: “دهه 50 طوفان کاملی از تغییرات فیزیکی و شیوه زندگی است.”

در اینجا چالش های اصلی مشتریان وی ، به علاوه نحوه برخورد او با آنها آمده است.

مدتی است که خودشان را در اولویت قرار داده اند.

بسیاری از زنان در 50 سالگی سالها یا دهه ها صرف مراقبت از دیگران کرده اند و در این راه ارتباط خود را با بدن و نیازهای خود از دست داده اند. (دورانت همچنین تحقیقات اولیه در مورد اختلالات خوردن و زنان خالی زنده پیدا کرده است که با شواهد حدیثی از تمرین مربیگری وی مطابقت دارد.)

دورانت به مشتریان کمک می کند تا به بدن خود گوش دهند تا بتوانند سیگنال هایی مانند گرسنگی و علائم سیری را بیاموزند.

آنها تغییرات هورمونی را تجربه می کنند.

در نتیجه ، بسیاری از مشتریان متوجه کاهش انرژی می شوند.

دورانت می گوید: “عملکرد و آموزش شروع به آسیب می کند.” “در نتیجه گرگرفتگی خواب شما مختل می شود. علاوه بر این ، احتمال آسیب دیدگی شما بیشتر است. ”

برای مقابله با این مشکل ، دورانت به مشتریان کمک می کند تا آموزش و بازیابی را با نیازهای توسعه یافته بدن سازگار کنند. او همچنین آنها را بر روی بهبود خواب و مدیریت استرس با خاموش کردن صفحه نمایش و آرام شدن زود هنگام در شب نسبت به آنچه که عادت کرده بودند ، متمرکز می کند.

زندگی روزمره ناگهان متفاوت به نظر می رسد.

زنان در این سن اغلب تغییرات قابل توجهی در زندگی (تبدیل شدن به لانه خالی ، بازنشستگی) را تجربه می کنند. این به معنی اختلال در الگوهای خوردن و ورزش است.

Durant به مشتریان کمک می کند تا از پروتئین بدون چربی ، کربوهیدرات های هوشمند ، چربی ها و سبزیجات سالم استفاده کنند – اغلب برای متابولیسم کندتر. (نکته: او از ماشین حساب کلان PN استفاده می کند. “گزارشی که از آن بیرون می آید طلا است.”)

و دورانت آنها را در یک تجربه عالی از تجربه خود راهنمایی می کند: “چابک بودن کلید است. در صورت نیاز به اولویت بندی مجدد زندگی برای برآوردن نیازهای اساسی خود ، خود را مورد ضرب و شتم قرار ندهید. پیشرفت ، نه کمال. ”

بر فراز 150،000 دارای مجوز از متخصصان بهداشت و تناسب اندام

تا 30 درصد در بهترین برنامه های آموزشی کسب و کار صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت مربیگری آن و توانایی تبدیل این دانش به یک تمرین مربی پر رونق کسب کنید.

درس 2: در تخصص خود نیز تخصص داشته باشید.

مشتریان در یک بازار یا طاقچه معین نقاط مشترکی خواهند داشت ، اما مهم است که برای ترجیحات شخصی جا بگذارید.

به عنوان مثال ، در حالی که برخی از مشتریان دورانت دوست دارند به صورت آنلاین تمرین کنند ، “برخی دیگر مشتاقانه منتظر بازگشت به ورزشگاه هستند.”

برای استقرار هر دو گروه ، دورانت مدلهای کوچینگ آنلاین ، محدود شخصی و ترکیبی را ارائه می دهد.

“من چندین مشتری دارم که در زمستان به جنوب سفر می کنند. ما زمانی که می توانیم در باشگاه بدنسازی تمرین می کنیم و زمانی که نمی توانیم ، از زوم استفاده می کنیم. او می گوید مشتریان من عاشق ثبات و انعطاف پذیری هستند.

در عین حال ، دورانت سه بسته متفاوت ارائه می دهد:

  • دوی سرعت: طراحی برنامه فقط با کمی پشتیبانی
  • ماراتن: طراحی برنامه با پشتیبانی مشاغل شخصی
  • فوق العاده: طراحی برنامه ، توصیه های تغذیه ای مناسب و تمرین هفتگی Zoom

“این فقط به این معناست که چه چیزی برای تک تک مشتریان بهتر کار می کند.”

درس شماره 3: به صحبت های مخاطبان خود گوش دهید – نه دیگران.

هنگامی که دورانت تجارت مربیگری خود را از دست داد ، تبلیغات فیس بوک را برای جلب توجه بیشتر امتحان کرد. این بازاریابی استاندارد است ، اما کار نکرد.

بنابراین او با دقت بیشتری به زنانی که می خواست مربیگری کند ، فکر کرد. آنها به چه چیزی علاقه دارند؟ آنها چگونه وقت خود را می گذرانند؟ چه چیزی برای آنها ارزش واقعی دارد؟

مانند گونی سیب زمینی به او ضربه زد: مانند دورانت ، مشتریانش طرفداران بزرگ Instant Pot بودند. او کارگاه های آموزشی رایگان را در کتابخانه محلی برگزار کرده بود ، بعلاوه جلسات پولی در خانه های مشتریان. چرا آن را به فیس بوک لایو نبرید تا افراد بیشتری به آنچه او ارائه می دهد علاقه مند شوند؟

لیز شروع به انجام جلسات رایگان در زمینه برنامه ریزی و آماده سازی غذا ، به علاوه نسخه نمایشی دستور غذا از آشپزخانه خود کرد. بلافاصله او هجوم مشتریان جدید را دریافت کرد.

“شگفت انگیز بوده است!” دورانت می گوید. “بنابراین ، من در حال توسعه یک دوره آنلاین Instant Pot برای دوندگان هستم. زندگی آنها را ساده کنید و به آنها زمان بیشتری برای دویدن بدهید! ”

دورانت هشدار می دهد که این نوع رویکرد ممکن است نیاز به آزمایش داشته باشد – اما این به حفظ ذهن باز کمک می کند. چیزی را به دیوار بیندازید و ببینید آیا گیر کرده است. او می گوید چیزی را برای یک ماه امتحان کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

درس 4: در مورد تغییری که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید.

دورانت می گوید این تخصص به او کمک کرده است که مشتریان را به ویژه از طریق دهان به دهان جذب کند. اما بسیار بیشتر از آن ، احساس واضحی از هدف و معنا را برای کار او به ارمغان آورده است.

او می گوید: “من عاشق این هستم که به زنان کمک کنم بعد از صرف این همه وقت برای مراقبت از دیگران از خود مراقبت کنند.”

و برای دورانت ، این مأموریت راه را برای دید وسیع تری باز کرده است: “من احساس می کنم این تصور در نسل من وجود دارد که بخش بزرگی از هدف ما مراقبت از دیگران است ، حتی به قیمت خود ما. سلامتی ، “او می گوید.” من می خواهم آن را تغییر دهم. “

دورانت – که اکنون 59 ساله است – معتقد است که ما در آستانه تغییر در جامعه هستیم ، جایی که زنان در هر سنی تمایل بیشتری برای اولویت بندی خود دارند و موضوعاتی مانند یائسگی کمتر تابو می شود.

“زنان در حال درک این هستند که مراقبت از خود خودخواهانه نیست. و علاوه بر این ، وقتی برای اولویت بندی رفاه خود وقت می گذاریم ، به هر حال در مراقبت از دیگران م effectiveثرتر هستیم! ”

مشتریان این حس هدف را پذیرفته اند. آنها همچنین شروع به تصور آینده جدیدی برای خود کرده اند. نتیجه می گیرند. آنها به دوستان خود می گویند.

دورانت می گوید: “وقتی در شمال 50 هستیم ، فرصتی پیش می آید که برای خود یک برنامه جدید ایجاد کنیم.” چشم انداز جدیدی که می توانیم به عنوان آن تصور کنیم من ، 2.0به ”

با در نظر داشتن این دیدگاه جدید ، دورانت یک رهبر است.

اگر مربی هستید یا می خواهید …

یادگیری راهنمایی مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده از طریق تغذیه سالم و تغییر شیوه زندگی – به روشی که متناسب با بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها باشد – هم هنر است و هم علم.

اگر می خواهید در مورد هر دو بیشتر بدانید ، در نظر بگیرید دارای گواهینامه تغذیه دقیق سطح 1.

دیدگاهتان را بنویسید