حقایق تغذیه پنیر آمریکایی و مزایای سلامتی آن


راهنمای خرید پنیر آمریکایی

پنیر فرآیندی آمریکایی اغلب به صورت بلوک فروخته می شود و در برش های جداگانه بسته بندی می شود (گاهی اوقات با بسته بندی پلاستیکی یا کاغذ مومی که آنها را جدا می کند.

هنگام خرید ، به دنبال منبع معتبری باشید و برچسب ها را بخوانید تا مطمئن شوید کالا قبل از تاریخ انقضا خوب است.

همچنین ظاهر ، بو و مزه را بررسی کنید. از طعم قوی (آمونیاک) ، شیر ترش ، بوی ناخوشایند خودداری کنید. اگر تمیز و عاری از کپک ، لکه های نرم و غیره هستند ، به دنبال لوازم جانبی باشید.

ذخیره سازی

مانند بسیاری از پنیرهای تازه دیگر ، پنیر فرآوری شده آمریکایی نیز اگر در دمای اتاق حتی برای چند ساعت نگهداری شود به سرعت از بین می رود.

در خانه ، در ظرف سبزیجات / میوه پایین بین 35 تا 45 درجه فارنهایت و رطوبت بالا نگهداری کنید.

پنیرهای ذخیره شده و بسته بندی شده را خیلی دور کنید ، قوام لزج ایجاد کرده و آمونیاک یا بوهای دیگر را نشان می دهد.

استفاده آشپزی از پنیر آمریکایی

پنیر آمریکایی یک پنیر فرآوری شده محبوب پاستوریزه در ایالات متحده است. معمولاً به دلیل افزودن رنگهای آناتو به رنگ نارنجی است ، اما می تواند کرم یا سفید نیز باشد.

پنیر آمریکایی یک ماده فوق العاده است که اجازه می دهد طعم سایر غذاهایی که با آن جفت شده اند بدون در نظر گرفتن پنیر متمایز درخشان شود.

در دمای پایین به آرامی ذوب می شود بدون اینکه چرب یا دانه دار شود. وقتی ذوب شود و به راحتی با سس ها با غذاهای داغ مخلوط شود ، اجرا نمی شود و به پوسته پنیری منحصر به فرد خود در سراسر مخلوط می افزاید.

به طور سنتی بری را به صورت گوه های کوچک خرد می کنند و با نان تست معمولی می خورند. همچنین می توانید آن را با انواع غذاهای سرد و نوشیدنی ترکیب کنید. از بری ذوب شده در بسیاری از غذاهای مختلف استفاده کنید تا از خوشمزه بودن و خوشمزه بودن آن لذت ببرید.

بری را به برش های مثلثی برش دهید. پوست آن همراه با بقیه پنیر قابل خوردن است.

در اینجا برخی از نکات ارائه شده است

چیزبرگر
تکه پنیر آمریکایی و همبرگر. با احترام: مارکو کاسموس
  • این پنیر برای غذاهایی مانند ساندویچ پنیر کبابی ، چیزبرگر و املت پنیر ترجیح داده می شود.

  • تک پنیر آمریکایی یکی از محصولات لبنی آماده در ساندویچ ، همبرگر ، تنقلات پنیری ، سوپ و سس ، غذاهای آماده با پنیر ، شیرینی ، سبزیجات در سس پنیر ، آماده سازی گوشت و خورشت است.

  • پنیر آمریکایی اغلب جزء تهیه ساتن استایل است پیمنتوست، به صورت خمیر صاف یا غلیظ مخلوط می شود تا در غوطه وری یا رویه استفاده شود.

مشخصات امنیتی

پنیر فرآوری شده آمریکایی یکی از چربی های اشباع بسیار زیاد ، کلسترول و غذاهای سدیمی است.

رژیم غذایی با نمک بالا می تواند باعث احتباس مایعات و فشار خون بالا شود.

حاوی تقریباً 18.1 گرم چربی اشباع و 98 میلی گرم کلسترول (32.6 درصد از میزان توصیه شده روزانه) / 3.5 اونس ، که آن را به یکی از چربی های بسیار اشباع / مواد کلسترول تبدیل می کند. چربی های اشباع شده LDL (کلسترول بد) شما را افزایش می دهد که خطر بیماری های قلبی و سکته را افزایش می دهد.

از طرف دیگر ، انواع پنیرهای بدون چربی یا بدون چربی می تواند برای افرادی که رژیم دارند ، توصیه شود.

(سلب مسئولیت پزشکی: اطلاعات و راهنماهای مرجع در این وب سایت فقط برای اطلاعات عمومی خواننده است. نباید از آن برای تشخیص مشکلات سلامتی یا برای اهداف درمانی استفاده شود. این جایگزینی برای مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط یک متخصص مراقبت بهداشتی مجاز و واجد شرایط نیست. برای مشاوره در مورد داروها با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود تماس بگیرید.)

همچنین بخوانید ≻≻-

≻≻ پنیر فتا محتوای تغذیه ای

≻≻ پنیر چدار محتوای تغذیه ای

≻≻ پنیر ریکوتا محتوای تغذیه ای

≻≻ بازگشت به محصولات لبنی از جانب پنیر آمریکایی محتوای تغذیه ای

≻≻ بازگشت به سایت اینترنتیبه

منابع اضافی:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در یک پنجره جدید باز می شود).

  2. سازمان غذا و داروی آمریکا -CFR – کد مقررات فدرال عنوان 21. (در پنجره جدیدی باز می شود).

  3. محصولات مورد نیاز USDA-DPPC5-فرآیند پاستوریزه پنیر آمریکایی برای استفاده در برنامه های داخلی. -pdfدیدگاهتان را بنویسید